+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети майка купити оптом у виробника

Одним з найбільш поширених і найбільш широко використовуваних варіантів упаковки є пакет-майка, ціна якого доступна кожному. Саме тому цей варіант пакетів надзвичайно поширений. Поліетиленовий пакет з двома ручками, назва якого походить від англійського T-shirt bags, на нашому підприємстві УкрПак виготовляється з ПНТ (поліетилену низького тиску). За формою він дійсно нагадує майку.

 

Чому замовляють пакети майка

 

пакети майка Сьогодні в кожному торговому центрі і невеликому магазині використовується ця зручна поліетиленова продукція для упаковки промислових товарів і харчових продуктів. Завдяки бічним складкам, пакетам-майкам притаманні: висока місткість, велика вантажопідйомність і зручність. Крім того, з усього різноманіття пакетів з ручками, даний вид упаковки є найдоступнішим варіантом за ціною.

 

Наша фабрика по виробництву пакетів пропонує асортимент якісних, надійних поліетиленових пакетів, в числі яких є і пакети майка з накаткою (тисненням). Це упаковка підвищеної міцності з «пухирчатою» поверхнею. Вартість такого виду пакетів аналогічна вартості звичайних гладких пакетів.

 

Основні переваги пакетів майка:

 

- зручність у застосуванні;

 

- велика вантажопідйомність;

 

- висока місткість;

 

- можливість нанесення логотипів і інших рекламних зображень;

 

- низька вартість.

 

Досить важлива перевага пакетів майка - це можливість просувати бренд, завдяки нанесенню логотипу компанії на пакет. Купити пакет-майку може кожен, так що реклама пошириться швидко і ефективно. Будь-яка торгово-виробнича компанія, супермаркет, аптека або сервіс по упаковці використовують сьогодні цю незамінну продукцію, не тільки виходячи з її надійності і зручності, але також в якості ефективної і недорогої реклами.

 

Найпоширенішими є пакети з поліетилену низького тиску, товщина якого становить 12-45 мкм.

 

Купити оптом пакети майка у виробника УкрПак

 

пакети майка з логотипом У нас завжди в наявності стандартні розміри товщиною від 7 мкм, шириною 200-450 мм, довжиною 250-800 мм. За вашим бажанням упаковка може бути як в рулонному вигляді або в пачках. Можливе виготовлення під замовлення кульків нестандартних розмірів з нанесенням фірмового друку.

 

Важливі переваги наших пакетів майка:

 

- вони досить міцні, витримують повне завантаження;

 

- достойна якість друку;

 

- надійність запайки швів;

 

- наявність бокових фальців;

 

- доступна для українських споживачів ціна.

 

Звернувшись на виробництво УкрПак ви зможете вигідно придбати пакети майка оптом прямо від виробника, без всіляких посередників. На вартість буде впливати: тираж замовлення, розміри кульків, щільність плівки, необхідність нанесення друку, а також його складність.

 

Клієнти обирають нашу компанію з наступних причин:

 

- фабрична якість продукції;

 

- у нас більш дешева продукція в порівнянні з іншими виробниками;

 

- дотримання термінів виконання замовлення;

 

- замовлення можна робити з будь-якого міста України;

 

- якісне та кваліфіковане обслуговування клієнтів.

 

Якщо є потреба придбати оптом пакети майка, але залишаються сумніви в правильності вашого вибору продукції, тоді телефонуйте нам. Наші фахівці швидко зорієнтують вас, яку продукцію більш доцільно буде замовити, виходячи з ваших побажань.

 

Наше незмінна пропозиція для замовників - максимально доступна і якісна продукція, в числі якої зручні і надійні пакети майка. Купуючи даний вид поліетиленової упаковки оптом, ви не тільки забезпечите високий рівень обслуговування для ваших клієнтів, але й отримаєте велику впізнаваність вашого бренду.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022