+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Де вигідно купити пакети банан

Багато компаній, замовляючи брендовані пакети з власним логотипом, віддають перевагу моделям з вирубний ручкою. Ці пакувальні вироби виглядають стильно і статусно, посилюючи рекламний ефект. Оригінальні пакети банан змінили звичне сприйняття пакувальних матеріалів завдяки своєму презентабельному зовнішньому вигляду. У таких пакетах часто підносять корпоративні подарунки або сувенірну продукцію для залучення клієнтів.

 

УкрПак пропонує замовити такі поліетиленові пакети з нанесенням друку. Це прямокутна пакувальна продукція з прорубаним отвором овальної форми у верхній частині. Власне виробництво дозволяє виготовляти партії будь-яких обсягів таких виробів, з точністю дотримуючись обумовлені терміни. Вартість пакувальних пакетів з вирубною ручкою узгоджується окремо з покупцем залежно від обсягу роботи і складності її реалізації.

 

Особливості пакетів банан

 

пакети банан Ця яскрава пакувальна продукція може бути виконана в різній колірній гаммі і розмірах. Сфера їх застосування дуже широка. Вони красиво виглядають, підходять для упаковки книг, косметики, канцелярського приладдя, одягу та взуття, ліків в аптеках, подарунків та інших негабаритних товарів. Їх можна застосовувати для упаковки продуктів або різних непродовольчих виробів вагою до 5 кг.

 

Фірмові пакети банан часто використовуються в акціях і для упаковки корпоративних подарунків. Вони є ефективним рекламним інструментом, так як несуть інформацію про бренд замовника. На поле друку може бути розміщений також слоган або адреса компанії, текст акції або інші важливі для потенційного покупця дані.

 

Переваги вирубних посилених ручок:

 

- збільшення обсягу пакета;

 

- висока міцність;

 

- зручність;

 

- стильний зовнішній вигляд;

 

- збільшення терміну експлуатації пакета;

 

- можливість розташувати будь-який малюнок або логотип компанії, максимально використовуючи поверхню виробу.

 

Єдиний нюанс, що стосується особливостей вирубних ручок, полягає в тому, що з часом вони мнуться, деформуючи малюнок. Однак на зовнішньому вигляді однотонних пакетів і пакетів, малюнок на яких розташований нижче рівня ручок, це ніяк не позначається.

 

Вигідно купити пакети банан

 

пакети банан купити Приймаємо оптові замовлення на виготовлення виробів з будь-якими параметрами, враховуючи всі побажання клієнта. Реалізуємо товар великими партіями, що включають тисячі пакетів за вигідною ціною. Випускаємо на замовлення пакети з вашим логотипом і бажаними розмірами (висота, довжина, товщина (мкм), складка донна), можливе посилення ручок.

 

У компанії «УкрПак» ви можете замовити пакувальні пакети банан, виконані з високоякісних матеріалів. Наші технології дозволяють створити міцні вироби з посиленими вирубними ручками для повсякденного використання. Ми пропонуємо всі можливі забарвлення і різноманітні розміри пакетів, реалізуючи навіть найнесподіваніші ідеї. Якщо ви хочете нанести на поверхню пакету логотип компанії, вироби з вирубними ручками стануть найкращим варіантом для цього. Завдяки ідеальній якості друку кольорів, нанесений малюнок, цифри і букви будуть чітко видні.

 

Виготовлення здійснюється з поліетилену низького або високого тиску. В роботі використовується сучасне високотехнологічне обладнання. З його допомогою ми виробляємо продукцію:

 

що відповідає суворим європейським стандартам;

 

здатну зберігати форму;

 

має достатню місткість завдяки донній складці.

 

Щоб купити пакети банан в Україні, зателефонуйте за контактними номерами нашим менеджерам. Вони дадуть відповідь на всі питання, швидко виконають прорахунки.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022