+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети фасувальні в рулоні на втулці - переваги і сфера застосування

Фасувальні пакети використовуються повсюдно в торгівлі і харчовій галузі. Вони застосовуються для сортування та зберігання різних продуктів. По суті це досить універсальні, прості і недорогі вироби, які дуже корисні, як у виробництві, так і в побуті. Якщо вам необхідно купити пакети фасувальні в рулоні на втулці - великим і дрібним оптом, у нас в компанії ви можете розраховувати на постійну наявність необхідної продукції.

 

Як правило, такі пакети закуповуються великими магазинами і торговими підприємствами у великій кількості. Це необхідні витратні пакувальні матеріали для закладів, які практикують самообслуговування. Рулон пакетів фіксується на спеціальній втулці, завдяки чому їх набагато легше відривати, до того ж, таким чином вони зберігаються в досить компактному і акуратному вигляді. Фасувальні пакети в рулонах на втулці вельми зручні в експлуатації, а тому їх купують, як для торговельної сфери, так і для побутового використання.

 

Особливості фасувальних пакетів

 

фасувальні пакети Кульки для фасування затребувані споживачами не менш, а в ряді випадків і більше, ніж «пакети-майки» і пакувальні вироби з вирубною ручкою. Як зрозуміло з назви, цей вид поліетиленових пакетів використовується в основному для розфасовки дрібних і середніх обсягів самих різних продуктів, від круп і кормів для тварин до побутової техніки, дорогої косметики і подарункової продукції. При необхідності можна не тільки купити фасувальні пакети оптом, але і додатково замовити нанесення на упаковку логотипів, написів та іншого зображення.

 

Вони підходять для фасування сипучих та дрібних товарів, і по суті це зручна економічна упаковка, здатна витримувати досить велику вагу. В одному рулоні кількість пакетів може варіюватися: найбільш затребуваний варіант – 700 шт.

 

До основних переваг фасувальних пакетів можна віднести наступне:

 

- бар'єрні властивості - не дають змоги продуктам бруднити сумки, пакети, або піддони;

 

- естетичність - упакована продукція виглядає акуратно і презентабельно;

 

- гігієнічність - запаковане сировину і продукти в цілості й схоронності будуть доставлені додому або в місце прибуття;

 

- економічність - такі пакети мають мінімальну вартість і часто торгові підприємства надають їх своїм покупцям безкоштовно;

 

- зручність при використанні.

 

Фасувальні пакети в рулоні на втулці застосовуються в:

 

- торговій сфері - для магазинів продуктів, текстилю, одягу, канцелярських товарів і багато чого іншого;

 

- харчовій промисловості, де вони застосовуються для фасування сипучих продуктів;

 

- сільському господарстві, де їх використовують для упаковки розсади або ґрунту;

 

- медицині і фармацевтиці;

 

- легкій промисловості.

 

Виготовлення пакетів для фасування

 

пакети фасувальні в рулоні Виробництво фасувальних пакетів оптом влаштовано ще простіше, ніж виготовлення «майок» або фірмової упаковки. Так як пакети для розфасування найчастіше не мають ніяких додаткових елементів, на конвеєр надходить стандартний поліетиленовий рукав, який розрізається за розмірами і одночасно заварюються шви.

 

У рідкісних випадках для окремих моделей фасувальних кульків фальцюються додаткові донні або бічні складки - так збільшують обсяг кульків.

 

Якщо виготовляють пакети в рулонах, їх не відрізають один від одного - в місцях з'єднання пробивається перфорація, щоб можна було легко відірвати їх один від одного. Для виготовлення фасувальних пакетів застосовують різні види поліетилену.

 

Якщо вам необхідно закупити пакети фасувальні в рулоні на втулці, ми завжди будемо раді представити вам перевірену якісну продукцію за вигідними цінами.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022