+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виробництво пакетів з логотипом для реклами

У сучасному ринку, перенасиченому товарами і послугами, складно переоцінити роль грамотної реклами. Вона не тільки допомагає розповісти покупцеві про існування того чи іншого продукту, але і виділяє його серед інших, дає можливість споживачеві ідентифікувати компанію серед конкурентів. Зробити це з максимальною ефективністю і невисокими витратами дозволяють, зокрема, пакети-майки з рекламними зображеннями.

 

Для чого потрібні пакети з рекламою

 

Саме пакети з рекламою або логотипом компанії є одним з найбільш затребуваних продуктів на фабриках пакетів. Такі вироби можна зустріти на вулицях будь-якого міста, в руках людей різного віку і соціального статусу. Тому подібний вид реклами охоплює дійсно величезну цільову аудиторію, забезпечуючи компанії-замовнику безліч конкурентних переваг.

 

пакети з логотипом Використовувати такі пакети можна в різних формах:

 

у вигляді безкоштовного подарунка;

для упаковки куплених товарів;

для оформлення рекламних матеріалів;

на презентаціях і виставках.

 

Найчастіше на таких виробах розміщують логотип компанії, однак це може бути і реклама продукції, певна інформація про підприємство і таке інше. Наносити подібні зображення можна ще на рулонному поліетилені при виготовленні пакетів типу «майка», «банан» та інше.

 

Перевагою нанесення зображень на пакети ПВТ є точна передача кольору. Бажано використовувати фарби високої якості від відомих світових виробників, що ми і робимо на власному виробництві. Самі ж пакети повинні відрізнятися міцністю, надійністю і зразковою якістю матеріалу.

 

Поліетиленові пакети з незвичайними малюнками все частіше використовують під час презентацій послуг компанії, різноманітних рекламних акцій, а також при відкритті нових салонів або магазинів. Друк логотипів на поліетиленових пакетах підвищує рейтинги організацій, привертає потенційних клієнтів і покращує імідж.

 

Переваги поліетиленових пакетів з рекламою

 

поліетиленові пакети з рекламою Наважуючись використовувати таку упаковку в якості реклами своєї продукції, замовник може розраховувати і на ряд інших позитивних результатів:

 

підвищення впізнаваності своєї компанії;

шанс виділити свої товари на тлі конкурентів;

виявлення турботи про покупця шляхом надання йому ефектною і практичною упаковки;

ненав'язливе просування своєї продукції.

 

До того ж цей вид реклами відрізняється масовістю і широтою охоплення аудиторії, а також дешевизною і швидкістю виробництва. Пакети є, крім того, універсальним видом упаковки, який підходить для зберігання і транспортування різних типів товарів. Найчастіше, компанії віддають перевагу при замовленні такої продукції виробам з поліетилену. Вони не тільки більш вигідні у фінансовому плані, але і є найбільш довговічними і практичними в порівнянні з пакетами з інших матеріалів. Вони ідеально підходять для продуктів, які вбирають сторонні запахи, можуть використовуватися тривалий час, відрізняються міцністю і легкістю.

 

Де виготовити пакети з логотипом для реклами

 

Замовити продукцію з рекламним малюнком за доступною вартістю можна в компанії «УкрПак», у нас на сайті https://www.ukrpak.com.

 

Наша компанія може недорого і головне якісно виготовити для вас пакети з різними малюнками і логотипами. Така реклама дійсно ефективна, тому витрати на виготовлення таких пакетів будуть в повній мірі виправдані. Ми використовуємо якісний флексодрук, тому вироби виходять красивими і недорогими.

 

Якщо вам потрібні пакети з логотипом накладом від 10 тис. штук, то фабрика «УкрПак» - це кращий варіант для замовлення такої упаковки з друком реклами.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022