+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з прорізною ручкою з логотипом

Робота багатьох фірмових магазинів пов'язана з використанням цього виду поліетиленової упаковки. Пакети з прорізною ручкою гарантують впізнанність торгових марок, зображення яких друкується на їх ідеально гладкій поверхні. Така реклама коштує зовсім недорого: вона дає можливість залучити значну кількість клієнтів за сущі копійки.

 

Виглядають пакети солідно і привабливо, їх фон можна фарбувати в будь-який колір. Друк логотипу виходить якісним, яскравим, насиченим, привертає увагу оточуючих.

 

Компанія УкрПак пропонує виробництво різних видів поліетиленових кульків: у нас ви зможете замовити продукцію з нанесенням оригінального логотипу. Пакети з прорізною ручкою у нас виготовляються з поліетилену високого тиску і мають отвір в центральній верхній частині. Такі вироби є хорошим маркетинговим інструментом для торгових компаній, вони добре тримають вихідну прямокутну форму пакета, є солідними і компактними.

 

Класифікація пакетів з прорізною ручкою з друком логотипу

 

пакети з прорізною ручкою з друком логотипу Щоб не помилитися у виборі, розгляньте можливі варіанти виробів. Так, характеристики готових поліетиленових пакетів з прорізною ручкою залежать від ряду параметрів, найбільш типовими з яких є:

 

матеріал плівки, її склад, щільність, товщина;

 

технологія друку (флексографія, трафаретний друк);

 

розмір виробів (маленькі пакети, середні і великі);

 

форма ручки і спосіб її посилення (холодний або гарячий).

 

У більшості випадків при виготовленні іміджевої упаковки застосовується технологія флексографічного друку. Вона дозволяє створювати велику кількість примірників, собівартість яких досить низька. Спочатку створюються еластичні кліше, виготовлені відповідно до дизайн-макету, узгодженого із замовником. Далі з їх допомогою зображення переноситься на поліетиленову плівку. Як тільки фарба добре висохне, рулонні заготовки розрізають, склеюють, прорізають ручки.

 

Найбільш популярним різновидом пакетів з прорізною ручкою вважаються так звані «банани». Їх можна використовувати для упаковки в фірмових магазинах і для вручення подарунків. У них презенти виглядають дуже естетично і привабливо. Такі пакети стануть в нагоді при проведенні промо-акцій, роздачі корпоративних подарунків клієнтам і співробітникам. Їх також використовують для перенесення і зберігання косметичної, фармацевтичної продукції, канцелярських товарів, харчових продуктів, одягу і взуття.

 

Способи посилення прорізної ручки пакетів з логотипом

 

пакети з прорізною посиленою ручкою Пакувальна продукція постійно вдосконалюється і модернізується. Пакети з прорізною ручкою - не виняток. Щоб підвищити вантажопідйомність упаковки, її ручки почали посилювати. Існує кілька ефективних варіантів посилення ручки.

 

При холодному способі зміцнення ефект досягається за рахунок додавання додаткової смужки матеріалу і з'єднання її з основою за допомогою спеціального клейового складу. При застосуванні цього способу естетичні властивості пакетів ніяк не погіршуються.

 

Гарячий спосіб здійснюється на спеціальному автоматичному обладнанні: додаткова смужка, за допомогою якої і відбувається посилення, фіксується всередині пакету за рахунок впливу високої температури. Плівка при цьому в зоні спайки злегка деформується.

 

Існує також спосіб зробити пакет більш містким - додавання донної складки. Зображення ніяк не спотворюється. Ця складка непомітна, але додає упаковці обсяг. Самі пакети виготовляються з високоякісного поліетилену. Посилення ручок не тільки робить пакети з прорізними ручками міцнішими, а й підвищує зручність її використання.

 

Які би ви не обрали на УкрПак пакети з прорізною ручкою з логотипом, ціна на них буде для вас дуже привабливою.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022