+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Еко-пакети в Україні

Оскільки в нашій країні сьогодні гостро стоїть проблема забруднення навколишнього середовища, у теперішній час все більше уваги приділяється використанню та утилізації упаковки. Одним із способів вирішення цієї проблеми є застосування біо-пакетів.

 

Біо-пакети - це екологічна упаковка, в складі якої використовуються компоненти, які дозволяють пакету самостійно розкластися. Процес розкладання біологічних пакетів за звичай становить від двох до п'яти років, що в десятки разів менше, в порівнянні з терміном розкладання поліетиленових пакетів.

 

Еко-пакети - це відмінна альтернатива «чистому» поліетилену, оскільки зовнішні та експлуатаційні якості абсолютно ідентичні. Єдина відмінність виробництва пакетів, що біологічно розкладаються, - це додавання спеціальних присадок до вихідної сировини на етапі екструзії. На такі пакувальні вироби також можна наносити друк текстів і зображень, випускати їх будь-якого кольору і розміру.

 

Різновиди еко-пакетів

 

еко-пакети Україна Екологічні пакети бувають трьох основних видів. Найбільш швидко розкладаються біо-пакети з використанням крохмалю. Їх розпад станеться за хвилини, варто лише кинути такий пакет в воду. Але це є водночас і недоліком, оскільки така основа не дозволяє використовувати їх для упаковки вологих або мокрих товарів. Крім того, такі пакети мають невелику міцність.

 

Біорозкладні пакети з полілактиду мають всі властивості звичайних пластикових пакетів, але при цьому розкладаються в грунті протягом декількох тижнів.

 

Оксо-біопакети найбільш поширені в Україні. Вони представляють собою звичайні пластикові пакети, але секрет полягає в тому, що до їх складу додаються речовини, які значно прискорюють процес розкладання. Такі пакети досить міцні і зручні у використанні, тому найчастіше в Україні перевага віддається саме цьому виду еко-пакетів.

 

Добавка викликає руйнування зв'язків в молекулярних ланцюжках матеріалу, що призводить до його розкладанню на воду, біомасу і вуглекислий газ. Розкладання почнеться через заданий період часу з моменту виробництва (від декількох місяців до декількох років) і, в залежності від умов навколишнього середовища, триватиме від 1-го до 3-х років.

 

Екологічні, біорозкладні пакети придатні для упаковки будь-яких товарів, як побутових так і харчових. Можуть використовуватися як рекламний носій. А найголовніше - це невеликий, але реальний внесок на шляху поліпшення екології.

 

Властивості еко-пакетів

 

еко-пакети За зовнішнім виглядом і іншим властивостям біорозкладаний пакет нічим не відрізняється від звичайного. Міцність, прозорість, герметичність, друковані властивості, газо- і влагопроницаемость - на всьому протязі терміну корисного використання біопакетів їх властивості залишаються такими ж, як і у звичайних, поліетиленових пакетів, що не розкладаються. Крім того, і стандартний процес виробництва не вимагає ніяких змін і включає наступні етапи:

 

видув на екструдері рукавної плівки з гранульованого сировини;

 

фальцювання плівкового рукава;

 

нанесення на плівковий рукав малюнка;

 

різання плівкового рукава на пакеторобній машині;

 

вирубка горла пакета на вирубному пресі;

 

формування пачок готових пакетів і їх упаковка.

 

Для інформування кінцевих споживачів відносно придбання пакувальної продукції екологічного спрямування рекомендуємо використовувати спеціальні позначки на кульках, які ми можемо надрукувати водночас з флексодруком вашого фірмового зображення.

 

Замовити звичайні або еко-пакети в Україні зручно і вигідно на виробництві УкрПак, що є досить відомим серед вітчизняних замовників. Звертайтесь до відділу продажів, щоб отримати найкращу пропозицію.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022