+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Де в Україні замовити пакети з логотипом

Поліетиленова упаковка  є досить універсальною і користується великим попитом. Сьогодні замовлення пакетів з логотипом особливо актуальне, оскільки вони володіють хімічною стійкістю, гігієнічністю, відмінною міцністю, активно застосовуються у виробництві упаковки для харчової та нехарчової продукції.

 

Поліетиленові пакети з логотипом - це синтез красивої упаковки і рекламного інструменту. Компанія «УкрПак» є провідною фірмою, що пропонує свої покупцям повний спектр виробничих послуг, починаючи від моменту створення макета. Красиві і грамотно оформлені упаковки, замовлені у наших фахівців, вже допомогли тисячам замовників залучити своїх потенційних покупців до товарів і услуг наших клієнтів. Такі фірмові пакети відразу ж кидаються в очі, і залишаються в пам'яті людей надовго.

 

Реклама на поліетиленових пакетах в Україні

 

пакети з логотипом Україна Ідеальним маркетинговим методом вважається нанесення реклами на пакети. Зображення на пакеті володіє довговічністю, забезпечуючи тривалий ефект реклами і впізнаваність бренду протягом тривалого періоду. Крім логотипу фірми можна наносити будь-які дані: текст, контакти, знаки. За допомогою поліетиленової упаковки ви зможете ефективно доносити до своїх потенційних клієнтів корисну інформацію про свій бізнес і вироблену продукцію. Правильно виготовлену рекламу на пакетах буде видно на великій відстані.

 

Маркетологи встановили, що не менше 70% споживачів в Україні віддає перевагу фірмовим магазинам, а 95% з них вважає, що надання безкоштовної упаковки після того, як вони прийняли рішення купити певний товар, не тільки необхідно, але і є невід'ємною частиною послуги.

 

Замовлення рекламної поліетиленової продукції в порівнянні з іншими маркетинговими рішеннями коштує значно дешевше. Таку упаковку доцільно використовувати на презентаціях, спеціалізованих виставках, оформляти з її допомогою подарунки до пам'ятних дат. Вироби з вирубною ручкою добре підійдуть для торгових компаній, а пакет майка з логотипом буде актуальний для продуктових магазинів.

 

Більшість невеликих фірм і великих компаній вибирають продукцію з ПВТ. Будь-які документи, упаковані в поліетилен з зображенням, легко створюють імідж і статус компанії.

 

На даний момент поліетиленова продукція з лого вважається одним з найефективніших носіїв рекламної інформації. З кожним роком кількість клієнтів, що бажають замовити пакети з логотипом дешево в Україні збільшується: підприємці розуміють, наскільки це раціональне і грамотне капіталовкладення. Мільйони людей користуються цією незамінною в господарстві річчю, а якщо на ній буде нанесено лого вашої компанії, кількість її клієнтів буде збільшуватися.

 

УкрПак - виробництво пакетів з логотипом

 

виробництво пакетів з логотипом Сам процес виготовлення фірмових пакетів здійснюється наступним чином. Полімерний матеріал направляється в екструдер, там він розплавляється і роздувається, перевтілюючись в рукав, після чого його намотують в рулони. Потім на плівку наносять зображення бренду або інше рекламне зображення. На фінішному етапі пофарбовану плівку заварюють по шву, відрізають ручки і формують готові вироби. Ось і все: фірмова упаковка готова.

 

УкрПак є відомим виробником поліетиленових пакетів, тому наші клієнти отримують можливість заощадити до 30% коштів. Використовуючи високоякісні витратні матеріали, а також маючи парк власного обладнання, наша компанія береться за виготовлення пакетів з друком логотипів недорого в Україні оптовими партіями, різних розмірів і широкої кольорової палітри.

 

Ми виробляємо нанесення логотипу на пакети якісно і дешево, відповідно, ви отримуєте чудовий маркетинговий інструмент, який буде працювати на вас без вашої приутності. Щоб скористатися нашими послугами, вам достатньо надіслати технічні параметри вашого замовлення, свій макет зображення для друку (або доручити його розробку нашим дизайнерам), вказати розміри партії і бажані терміни виготовлення продукції.

 

Якщо перед вами постає питання, де в Україні замовити пакети з логотипом, звертайтеся до УкрПак, і ми недорого створимо для вас відмінну пакувальну продукцію, що ідеально впишеться в фірмовий стиль вашої компанії та буде рекламувати вас.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022