+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виготовлення пакетів з логотипом

УкрПак – підприємство, що динамічно розвивається, на ринку поліетиленових пакетів і промислової упаковки. Ми надаємо повний спектр послуг від створення макету до випуску готової продукції та подальшої доставки замовлення до клієнта.

 

З нами співпрацюють велика кількість компаній і організації по всій Україні. Нам довіряють, а ми дорожимо своєю репутацією і пропонуємо поліетиленові пакети, виконані виключно з високоякісної сировини з можливістю нанесення малюнка будь-якої складності, за допомогою флексодруку.

 

На сьогоднішній день друк логотипів на поліетиленових пакетах користується підвищеним попитом серед різних українських компаній. Пакети з фірмовим логотипом - це ефективний метод реклами, який побачать тисячі людей. Успіх рекламної кампанії багато в чому залежить від дизайну пакета, ніж більш стильним і незабутнім він буде, тим більше людей звернуть на нього свою увагу - це дозволить підвищити авторитет вашої організації в очах споживачів і залучити нових клієнтів.

 

Фахівці компанії «УкрПак» підберуть ідеальне поєднання дизайну та ефективності. Ми пропонуємо тільки якісні пакети з логотипом, які вигідно прорекламують будь-який бізнес. У нас можна замовити поліетиленові пакети будь-яких форм і розмірів: наші виробничі потужності дозволяють виконувати всі побажання і потреби клієнта.

 

Пакети з логотипом

 

пакети з логотипом Пакети з логотипом стали популярним атрибутом для реклами товарів і послуг. Пакети можуть стати ефектним відображенням фірмового стилю, роблячи весь бренд більш відомим і популярним, розширюючи цільову аудиторію. Слід врахувати і доступність таких пакетів - це один з найбільш економічних способів поширення корпоративної реклами. Відмінний приклад ефективної і недорогої реклами, яка справляється і з практичною функцією - зручна упаковка товару, яка стає відображенням турботи про зручність своїх покупців.

 

Пакети зарекомендували себе як ефективний рекламний носій, що дозволяє бренду стати більш впізнаваним серед клієнтів і ділових партнерів. Якісні поліетиленові пакети - практичний і надійний продукт, який гарантує довговічну і ефективну рекламу. Можливості сучасних технологій сприяють точному відтворенню на поліетилені логотипу або торгової марки компанії з яскравою і чіткою передачею кольору. У розпорядженні наших фахівців сучасне виробництво для випуску якісної продукції в стислі терміни.

 

Для нанесення друку підходять пакети ПСТ, ПВТ, ПНТ. З власного досвіду, можемо рекомендувати вибір на користь плівки ПВД, для якої характерні стійкість при стисненні і розтягуванні, висока міцність. Не можна залишити без уваги і презентабельний вигляд таких поліетиленових пакетів - гармонія гладкості, блиску і м'якості на дотик. Краса такого пакета доповнюється і експлуатаційними властивостями - без шурхоту при використанні, незминаємость тощо.

 

Пружні і міцні пакети з ПВТ не будуть рватися, навіть випадковий контакт з гострим предметом не призведе до серйозних наслідків. Особливо важливо ця умова для фірмових магазинів продуктів - адже пакет не розірветься навіть при контакті з замороженої пачкою овочів або іншими продуктами. Тепер покупець завжди зможе без проблем донести свою покупку додому.

 

Поліетиленові пакети придбали повсюдну популярність. Вони стали невід'ємним елементом в роботі магазинів, супермаркетів, для проведення різних презентацій, виставок та інших заходів. Перерахувати в одній статті всі сфери їх використання неможливо - тому вони завжди залишаються затребуваними.

 

Виробництво пакетів з флексодруком

 

виробництво пакетів з логотипом Для виробництва поліетиленових пакетів ми використовуємо тільки високоякісний первинний поліетилен різних імпортних марок. Залежно від ваших потреб ми можемо запропонувати виготовлення пакетів з наступних матеріалів: ПНТ, ПВТ, ПСТ.

 

Виготовлення  пакетів з логотипом відбувається на сучасному обладнанні, включаючи обладнання для флексодруку, завдяки чому кінцевий результат гарантує міцність, довговічність і красивий малюнок.

 

Виробництво високоякісних поліетиленових пакетів - наш ключовий принцип. Ми завжди йдемо в ногу з часом, освоюючи передові технології, щоб надати нашим клієнтам максимально якісний продукт. Ми розуміємо, що поліетиленові пакети з логотипом - це потужний маркетинговий інструмент, за допомогою якого можна домогтися значних результатів.

 

Сучасний підхід наших фахівців виключає розтікання друку на пакетах, що дозволяє добитися високої чіткості будь-якого зображення на поверхні. Доступні для замовлення пакети з ПВТ з вирубний ручкою і посиленою рейтером забезпечують вантажопідйомність до 15 кг.

 

Для покупців нашої компанії забезпечуються сучасні стандарти випуску поліетиленових пакетів. У своїй роботі ми прагнемо забезпечити комплекс переваг для кожного проекту - ідеальне якість поліетилену, індивідуальний підхід до замовлення і лояльність цінової політики. При необхідності наші фахівці зможуть впоратися з максимальним об'ємом виробництва будь-якої складності в гранично стислі терміни.

 

Виготовлення поліетиленових пакетів є досить трудомістким виробництвом, для якого необхідно високотехнологічне обладнання, професійний підхід, якісна сировина, дотримання діючих стандартів і облік маси нюансів.

 

Замовлення пакетів з логотипом

 

Професіонали нашої команди допоможуть з вибором бажаних рішень, індивідуальних для кожного проекту. Подаруйте собі впевненість в сучасних стандартах оперативного і надійного виробництва пакетів, завдяки допомозі нашої компанії - одного з лідерів сучасного ринку поліетиленової продукції.

 

Пакет з логотипом від нашого виробництва подарує можливість зробити бренд впізнаваним і популярним, допомагає заявити про себе потенційним покупцям і діловим партнерам, без необхідності значних витрат на інші види реклами. Пакети з елементами фірмового стилю дозволяють практично і стильно упаковувати продукцію вашої компанії.

 

Якщо ви хочете замовити поліетиленові пакети з логотипом - зв'яжіться з менеджером нашої компанії будь-яким зручним для вас способом.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022