+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети на замовлення Львів - замовити пакети з логотипом Львів

Реклама на пакетах - один з найбільш недорогих і в той же час практичних видів реклами у Львові. Саме тому фірмові пакети з логотипом користуються тут таким попитом. Наша компанія допоможе вам виготовити їх якісно і за відмінною ціною, яка буде вигідно відрізнятися від конкурентів.

 

Ми здійснюємо виготовлення і поставку пакетів на замовлення до Львова і по всій території України. Ціна на пакети з логотипом залежить від обсягу замовлення, розміру пакетів, їх щільності та кольоровості друку.

 

Вироби з печаткою дорожче пакетів без друку. Ця різниця в ціні обов'язково до вас повернеться у вигляді нових залучених клієнтів. Зробивши замовлення у нас, ви отримаєте чудову можливість для підтримки фірмового стилю компанії.

 

Які типи пакетів з логотипом ми виготовляємо

 

пакети на замовлення Львів Наші клієнти у Львові можуть замовити у нас фірмові пакети абсолютно будь-якого формату. Так, найбільш затребувані у клієнтів кульки з вирубною укріпленою та неукріпленою ручкою. Укріплена ручка може бути як гарячим способом (за допомогою рейтера), так і з укріпленої ручкою підворотом, де у верхній частині пакета поліетилен складний вдвічі (7-9 см) і в цій частині вирубана ручка.

 

Фасувальні пакети - мішки невеликого розміру для розфасовки продуктів: найчастіше вони використовуються в супермаркетах Львова у відділі овочів і фруктів.

 

Пакувальні пакети - індивідуальна упаковка будь-якої продукції, наприклад, пакети для шин і коліс, пакети для подушок і ковдр, поліетиленові вкладиші в коробки і т.д .;

 

Пакети типу «майка» - найбільш економний вид кульків з ручками, чим і завоював свою популярність в універсальних магазинах Львова.

 

Виробництво поліетиленових пакетів за індивідуальним замовленням

 

Кожне замовлення має індивідуальні характеристики. Розміщуючи його у нас, ви самостійно вибираєте: колір виробу, його розміри і щільність матеріалу. Звертаємо вашу увагу, що у нас завжди зберігається на складі і є в наявності певний асортимент типових виробів. Для уточнення доступності обраної вами позиції звертайтеся до наших менеджерів.

 

При друку можуть використовуватися різні кольори - яскраві відтінки, кольори під золото і срібло. Ми можемо виконати одноколірний друк або нанести повнокольорове зображення.

 

При розробці дизайну ви на свій розсуд вибираєте, яку інформацію варто розмістити на упаковці, який вибрати шрифт, розмір символів і зображень, в якому порядку їх скомпонувати і яку площу запечатувати.

 

З яких видів сировини ми виробляємо поліетиленові пакети з логотипом:

 

- поліетилен високого тиску (ПВТ) - м'який, еластичний, глянсовий;

 

- поліетилен низького тиску (ПНТ) - жорсткий, практично не еластичний, матовий;

 

- поліетилен середнього тиску (ПСТ) - суміш ПВТ + ПНТ, відповідно і тактильні відчуття середні, середній по жорсткості, середній по еластичності.

 

Замовити пакети з логотипом Львів

 

пакети на замовлення Львів Ми пропонуємо якісні поліетиленові пакети за доступною ціною, тому наша продукція витримує будь-яку конкуренцію. Приймаємо замовлення на оптові тиражі і розраховуємо вартість з урахуванням гнучкої системи знижок. Тому при значних за обсягом тиражах наші клієнти отримують істотну вигоду.

 

Переваги роботи з нами:

 

- широкий вибір кольорів і розмірів;

 

- виконання замовлень будь-якої складності завдяки нашому обладнанню і досвіду роботи;

 

- розробка макета нашим дизайнером з урахуванням всіх Ваших побажань (при необхідності);

 

- точне дотримання термінів виготовлення будь-якого тиражу, є можливість виконання термінових замовлень.

 

Умови, що збільшують вартість тиражу:

 

- заливка більш 40% - до + 15%;

 

 - складні поєднання - до + 15%;

 

- друк сріблом, золотом або білим + 10%;

 

- терміновість.

 

З огляду на індивідуальні умови роботи, для того щоб дізнатися точну вартість виготовлення партії пакетів з логотипом на замовлення у Львові, ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022