+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети майка великим і дрібним оптом в Україні

Пакети майка є безумовними лідерами в своєму сегменті. Їх використовують в продовольчих і господарських магазинах, супермаркетах. У них зручно упаковувати об'ємні і важкі товари. Незаперечними аргументами на користь придбання поліетиленових кульків цього типу є їх висока міцність і низька вартість продукції.

 

Ті, кому потрібні пакети майка в Україні, оцінять такі переваги продукції компанії УкрПак:

 

• високоякісні готові поліетиленові кульки зі складу великим і дрібним оптом;

 

• виготовлення замовних пакетів в будь-якій кількості в обумовлені терміни (від 10 тисяч штук);

 

• відповідність заявленим вимогам на 100% (за вантажопідйомністю, міцності, місткості).

 

Виготовлення поліетиленових пакетів типу «майка» дешево

 

пакети майка з логотипом Ми виготовляємо «маєчки» різних розмірів. Також можливий індивідуальний замовлення полімерної продукції. В основному пакети майка виготовляються з поліетилену низького тиску. Це високоякісний матеріал, який нічим не поступається більш дорогим аналогам. Щільність матеріалу для виготовлення «майки» може бути різною. Це оптимальний варіант для магазинів, де продають продукти харчування і необхідно упаковувати багато товарів.

 

Для випуску своєї продукції ми використовуємо виключно первинний поліетилен, в якому відсутні домішки вторинної сировини. Завдяки цьому навіть великі пакети не рвуться і не розтягуються, можуть використовуватися неодноразово. А які точно розміри і щільність «майки» замовити, вам підкажуть наші менеджери.

 

За бажанням клієнта на виріб наноситься символіка компанії, що робить кульки ефективним носієм рекламної інформації. Про вашої компанії дізнаються тисячі людей, тому вкладення в рекламу окупаються швидко.

 

Менеджери компанії готові проконсультувати і допомогти визначитися з відповідним для конкретного випадку рішенням.

 

Купити пакети майка в Україні за низькою ціною

 

пакети майка оптом Ми пропонуємо купити «майки» на вигідних умовах. Завдяки власним виробничим потужностям нам вдалося зробити ціну на товар максимально прийнятною для клієнтів. Продаж пакетів майка в УкрПак здійснюється великим і дрібним оптом: наша ціна нижче середньої вартості по ринку на 15-25% за рахунок власного виробництва і відсутності посередників.

 

Ціна на вироби залежить від різних чинників:

 

- розмірів і щільності матеріалів для виготовлення;

 

- тиражу продукції (від десяти тисяч штук);

 

- необхідності нанесення зображення (використовується флексопечать);

 

- складністю дизайну логотипу та ін.

 

Ми є виробником полімерної продукції, здійснюючи випуск різних пакувальних матеріалів, в тому числі і пакетів типу «майка». Випуск продукції відбувається цілодобово, щоб компанії, які масово купують ці вироби, не ждали довго свого замовлення. Зображення на пакет наноситься за допомогою методу флексодруку. Можливі додаткові знижки при великих замовленнях товару.

 

Товар доставляється в будь-який регіон України. Якщо це клієнтові зручно, він може організувати самовивіз куплених пакетів, а ми належним чином підготуємо товар до транспортування. Обговорити умови доставки можна в індивідуальному порядку. Зв'яжіться з менеджерами компанії «УкрПак» за контактними телефонами або напишіть на електронну пошту. Ви дізнаєтеся, на яких умовах у нас можна купити пакети майка. Після цього можна оплатити замовлення і чекати постачання поліетиленової продукції.

 

Не треба ламати голову і довго шукати, де замовити пакети майка від виробника: звертайтеся в УкрПак, аби належним чином упаковувати товари і використовувати пакети в рекламній діяльності. У компанії-виробника знайдеться для Вас вигідну пропозицію!

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022