+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Міцність ручок поліетиленових пакетів

Підприємцям необхідно дотримувати певний баланс між експлуатаційними характеристиками пакетів та їх собівартістю, щоб отримати максимальну економічну віддачу від при використанні. Варто зазначити, що замовлення максимально міцних і зносостійких пакетів далеко не завжди доцільне. Тут все залежить від обраного матеріалу, від якого, в свою чергу, буде залежати вартість виробництва пакета.

 

Замовляючи в тих чи інших цілях пакувальну продукцію, багато підприємців задаються питанням, наскільки повинні бути якісними пакети з посиленою ручкою. І відповідь на це питання може виявитися не настільки простим, як здається на перший погляд.

 

Матеріал кульків та їх міцність

 

міцні пакети банан Експлуатаційні характеристики багато в чому залежать від того, з яких матеріалів був виготовлений пакет. Головним чином, серед найбільш затребуваних матеріалів сьогодні можна виділити:

 

ПНТ (поліетилен низького тиску) - так звані кульки, що шурхотять. Такі пакети навіть при невеликій товщині залишаються досить міцними.

 

ПВТ (поліетилен високого тиску) - це кульки з гладкого поліетилену. Така упаковка виглядає більш привабливою, але і вартість їх трохи вище.

 

ПСТ (поліетилен середнього тиску) - середнє між ПВТ і ПНТ. Цей матеріал поєднує в собі переваги цих двох видів поліетилену і має середню вартість.

 

Засновувати свій вибір матеріалу при замовленні пакетів потрібно, виходячи з практичності і вартості. Для повсякденних товарів цілком підійдуть недорогі пакети, що шарудять, виготовлені з ПНД. А ось для упаковки більш дорогих товарів, звичайно, краще застосовувати ПВТ-гранули.

 

Міцні пакети майка

 

Пакети майка одночасно є і міцними, і недорогими. Вони займають з повним правом лідируючі позиції на пакувальному ринку. Їх характеризує зносостійкість і практичність. Ними користуватися можна багаторазово. Присутність спеціальних фальців на бічних сторонах дозволяє поміщати великі обсяги товарів. Така конструктивна особливість пакетів дозволяє упаковувати досить важкі товари, адже вони забезпечують рівномірний розподіл ваги.

 

В супермаркетах різного типу і торгових точках пакети майки з логотипом служать рекламним цілям і підвищують лояльність до компанії з боку реальних і потенційних клієнтів.

 

 «Майки» з поліетилену низького тиску дешеві у виготовленні і мають високу міцність на розрив. При однаковій товщині такі кульки здатні витримувати більшу вагу, ніж з пакети з поліетилену високого тиску. Завдяки дешевизні багато компаній безкоштовно роздають «майки» невеликих розмірів своїм покупцям.

 

Зміцнення вирубних ручок пакетів банан

 

зміцнення ручок пакетів банан Для збільшення вантажопідйомності фірмових виробив та терміну експлуатації пакетів банан застосовують посилення вирубних ручок за рахунок додаткового шару плівки, що приварюється до кульків. Чим більший розмір мають кульки, тим більша потреба зміцнити вирубні ручки. Якщо говорити про характеристики пакетів з посиленою ручкою, то вони повинні бути:

 

досить міцними для того, щоб витримати істотні навантаження;

 

при цьому мати оптимальну товщину для свого спектру застосування;

 

бути досить об'ємними і зручними при перенесенні - для цього і створюються ергономічні ручки;

 

тривалий час утримувати фарбу на поверхні;

 

нарешті, не можна упускати з виду і естетичну привабливість пакетів.

 

Після укріплення ручок пакетів банан вони можуть переносити все: як коробку з взуттям, так і одяг, а також продукти харчування та інші предмети. Прямокутну форму пакета можна назвати універсальною. Завдяки посиленій ручці, пакети не деформуються, а їх вантажопідйомність може збільшиться в рази. При цьому логотип компанії буде видно завжди - адже прямокутні пакети під час перенесення будь-яких продуктів не мнуться в місці нанесення друку. Потенційно рекламна аудиторія при цьому значно збільшується.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022