+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Фасувальні пакети і мішки з поліетилену

Ми випускаємо найрізноманітніші поліетиленові пакувальні вироби різної місткості, які використовуються для фасування продукції наших клієнтів. Наше підприємство є одним з лідерів даного напрямку в Україні. Для замовлення доступні будь-які розміри, від самих маленьких кульків до великих мішків.

 

Асортимент поліетиленової фасувальної продукції

 

фасувальні пакети поліетиленові Якщо вам потрібні пакети і мішки під фасовку необхідного розміру, кольору або модифікації, ми обов'язково візьмемося за виготовлення такого оптового замовлення. Крім цього ми можемо надрукувати на даній продукції ваш логотип або необхідну текстову інформацію про товар і вашу фірму.

 

Пакети та мішки для фасування з ПНТ (поліетилен низького тиску) одні з найпопулярніших і вигідних форматів упаковки. При їх виготовленні використовується первинний або вторинний матеріал. Для вирішення будь-якої задачі можна підібрати пакувальні вироби потрібного розміру і щільності. Ми реалізуємо пакети в пластах або рулонах.

 

Фасувальні пакети і мішки з ПВТ (поліетилен високого тиску) більш привабливі і приємні на дотик - це робить їх особливо затребуваними для клієнтів. Пакети з ПВТ виготовляються з первинної і вторинної сировини, на них відмінно лягає друк. Продукція поставляється мішками з певною кількістю виробів.

 

Наша новітня модифікація біорозкладних пакетів і мішків стоїть на сторожі екології. Дані пакувальні вироби для фасування вже застосовуються в багатьох торгівельних мережах. Незважаючи на підвищену вартість, клієнти ставляться до них дуже лояльно. За бажанням клієнтів, що особливо піклуються про стан екології, ми випускаємо біорозкладні пакети з добавками-деградантами. Така продукція має ідентичні показники по міцності, але розкладається після потрапляння на звалища.

 

Друк на фасувальних пакетах і мішках

 

На замовлення клієнтів ми наносимо друк на будь-яку продукцію з поліетилену, зокрема на фасувальні пакети. Як правило, друк наноситься методом флексографії, що забезпечує відмінну якість зображення і дозволяє істотно заощадити при великих тиражах.

 

Терміни виготовлення фірмової продукції з друком логотипу більше на 10 днів. Друк на упаковці дозволить вам виділитися серед конкурентів, підвищити імідж і впізнаваність серед клієнтів. Як показує практика, товар у фірмовій впізнаваній упаковці можна продавати значно дорожче, ніж в звичайних безликих кульках.

 

Причини купити фасувальні пакети і мішки на виробництві «УкрПак»

 

фасувальні мішки поліетиленові Співпрацюючи з нами, ви можете забезпечити поставку всіх видів поліетиленової упаковки для фасування в одному місці. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми завжди йдемо на зустріч і знаходимо компроміси. Для багатьох наших клієнтів важливо, що ми забезпечуємо повний контроль якості продукції на всіх етапах виготовлення і відвантаження.

 

Попит на фасувальні пакети і мішки не падає ніколи, це найпоширеніший вид упаковки, який застосовується у всіх відомих областях виробничої та торгової діяльності. Працюючи з нами, ви отримаєте найкращий сервіс, умови і ціни. Ми впевнені в якості нашої продукції, оскільки виконуємо повний цикл виробництва на власному обладнанні.

 

Вам залишається лише вибрати потрібний вид пакетів, а ми їх виготовимо і організуємо доставку по Україні. Вартість доставки уточнюйте у наших менеджерів. Ми працюємо по передоплаті. Якщо ви зацікавилися купівлею, вам потрібна додаткова консультація або ви вже вирішили замовити оптом поліетиленові пакувальні вироби для фасування своєї продукції, зв'яжіться з нашими фахівцями.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022