+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Тернопіль – виробництво поліетиленових пакетів

Одним з найбільш затребуваних напрямів діяльності для Тернополя на сьогодні є виробництво поліетиленових пакетів. Поліетиленові пакети у Тернополі стали найпоширенішим товаром, оскільки цією продукцію користуються скрізь: починаючи від побуту кожної людини і закінчуючи усіма галузями економіки міста. Однією з найбільш пріоритетних сфер реалізації для виробника поліетиленової продукції у Тернополі є сфера обслуговування та торгівля, а також, останнім часом, спостерігається збільшення замовлень від закладів туристичної галузі – музеїв та туристичних агенцій.

 

Виробництво пакетів у Тернополі

 

поліетиленові пакети ТернопільПопит на поліетиленову продукцію у Тернополі постійно зростає, а разом з цим зростають вимоги до якості пакетів зі сторони замовників. Тому, для того, аби успішно зайняти своє місце на ринку виробництва і реалізації даної продукції, необхідно постійно вдосконалюватись. Виробництво поліетиленових пакетів у Тернополі провадиться з допомогою сучасного технологічного обладнання, а поліетилен має бути високої якості і вироблений за умови дотримання державних та міжнародних санітарних норм і стандартів якості продукції.

 

Під час виготовлення різних видів поліетиленових пакетів у Тернополі компанія УкрПак використовує свої власні рецептури для кожного з них: змішуються у різних пропорціях поліетилени різних марок, лінійний поліетилен, барвники та інше. З готової плівки для виготовлення поліетиленових пакетів ми використовуємо сучасні пакетні автомати, що дозволяє робити пакети різноманітних видів та розмірів. Не дивлячись на те, що процес виробництва поліетиленових пакетів є автоматизованим, він має контролюватися висококваліфікованими спеціалістами-фахівцями. Правильне і точне виконання рецептури виготовлення різних пакетів, у підсумку, і впливає на їхню якість та досягнення усіх необхідних характеристик, визначених замовником.

 

Види поліетиленових пакетів у Тернополі

 

У Тернополі найбільш популярні та розповсюджені поліетиленові пакетидвох видів: пакети майка та пакети банан. Найбільш вигідним за ціною варіантом є пакети майка, до того ж вони найпоширеніші у використанні з поміж цих двох видів. Ці пакети міцніші, місткіші, зручніші у використанні порівняно з пакетами банан. Пакети майка більше всього використовуються у торгівельних мережах та розважальних центрах.

 

Пакети банан бувають з укріпленими та неукріпленими ручками та порівняно з пакетами майка мають більш презентабельний вигляд і використовуються фірмовими магазинами взуття та одягу, магазинами побутової техніки, крамницями подарунків та інше.

 

Флексодрук на поліетиленових пакетах

 

флексодрук на пакетах ТернопільПоліетиленові пакети у Тернополі дуже часто використовуються компаніями для реклами власних брендів і торгових марок. Для нанесення різноманітних зображень і логотипів з необхідною інформацією, компанія УкрПак  використовує флексодрук – найпоширеніший метод друку на поліетиленових пакетах, що є більш дешевим і екологічним методом, оскільки не шкодить природі та довкіллю.

 

Найчастіше у Тернополі замовляють друк рекламної інформації на пакетах майка, оскільки вони самі по собі є найбільш поширеним видом пакетів. Цінова доступність і легкість нанесення рекламних логотипів на пакетах роблять їх незамінними у продуктових магазинах, супермаркетах та аптеках.

 

Виробництво поліетиленових пакетів УкрПак здатне забезпечити будь-яке замовлення на виготовлення пакетів для компаній у Тернополі. За звичай, мінімальна партія пакетів з логотипом становить від 200 кг. Чим більший тираж, тим менше вартість одного пакету.

 

У Тернополі замовляють поліетиленові пакети за  телефонами: +38 (095)-556-72-72 MTC, +38 (096)-556-72-72 КС, +38 (063)-556-72-72 Lifecell.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022