+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Кому підійдуть пакети майка з логотипом

Всім продуктам і товарам потрібно своя упаковка. Для цих цілей можна використовувати безліч найрізноманітніших видів поліетиленових пакувальних виробів, але саме так звана «майка» набула найбільшого поширення.

 

Виробництво УкрПак має широкий послужний список виконаних замовлень для самих різних клієнтів, яких ми постачаємо цієї затребуваною продукцією, пропонуючи, як типові кульки, так і замовні пакети майка з нанесенням друку логотипу. Ми впевнені, що наша продукція в повній мірі буде підходити і вам, адже ми можемо запропонувати різні модифікації продукції за найдемократичнішими в Україні цінами.

 

Переваги пакетів майка

 

пакети майка Настільки широке поширення в торгівлі і в побуті поліетиленові пакети-маєчки отримали завдяки своїм численним перевагам. Так, «майка» дуже проста у виготовленні, тому її можна випускати як завгодно великими партіями.

 

На ці кульки ми можемо наносити будь-які малюнки або логотипи, благо велика площа це дозволяє робити без особливих проблем.

 

У нас невисока собівартість виробництва. Завдяки цьому деякі наші клієнти такі пакети роздають безкоштовно. А ще пакети майка дуже місткі: в них можна помістити досить багато товарів самого різного призначення - не тільки харчові продукти, а й подарунки, і безліч інших предметів. Вони міцні і з успіхом витримують велику вагу, дуже зручні в перенесенні.

 

Серед недоліків можна, втім, відзначити не досить приємний звук, який видає міцна плівка цих кульків, але це, мабуть, єдиний мінус, який з лишком перекривається всіма вищезазначеними достоїнствами.

 

Використання пакетів майка з нанесенням друку логотипу

 

Кому підійдуть пакети «майка» з логотипом і для яких цілей їх можна використовувати? Для дуже багатьох. Само собою, будь-якому покупцеві зручно в них переносити великі обсяги покупок. Але і підприємцям пакети майка роблять не меншу допомогу, особливо, якщо ви замовите у нас нанесення на пакувальні вироби своєї реклами.

 

пакети майка з логотипом Найбільш поширений варіант застосування пакетів в рекламних цілях - це друк на них логотипу своєї фірми із зазначенням контактних даних. З огляду на виключно масове виробництво таких пакетів, можна сміливо стверджувати, що ваша потенційна аудиторія буде значною.

 

Потенційно, кожна «майка» здатна залучити в вашу торговельну мережу нових клієнтів. Логотип компанії буде видно постійно - не тільки покупцеві, а й іншим людям, поки клієнт несе товари до будинку або до машини. Підсвідомо у потенційного клієнта формується позитивне ставлення до організації, яка демонструє свою успішність, виготовляючи свою фірмову упаковку в масовому порядку.

 

Навіть якщо зараз людина нічого не планує купувати, то, коли настане час вибору компанії, вона звернеться до відомої йому компанії, якій довіряє. Та й у самого покупця (клієнта) буде підвищуватися ступінь лояльності до фірми, яка піклується про його зручність і надає якісну упаковку.

 

Одним словом, пакети майка можна вважати універсальними пакувальними виробами, які сьогодні замовляються воістину величезними тиражами різними організаціями - кафе і продуктовими магазинами, спорткомплексами і взуттєвими центрами, пекарнями, кондитерськими. Цей список можна продовжувати ще дуже довго. Можна виготовити «майки» довільних розмірів - для аптек та салонів мобільного зв'язку - менше, а для продуктових магазинів - більше. У цій універсальності і полягає їх найбільша перевага.

 

Пакети майка з логотипом – улюблена позиція клієнтів нашої компанії: замовляйте ці кульки у нас оптом, щоб отримати найкращу пропозицію в Україні.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022