+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Якісний і недорогий друк пакетів методом флексографії

Статистика свідчить, як це не дивно, що найбільш затребуваний товар в супермаркеті – це поліетиленові пакети: їх продається по кількості найбільше. Якщо підрахувати, скільки покупців проходить через торгівельні заклади, і скільки нових пакетів з логотипом видається на руки, то можна оцінити масовість розповсюдження реклами магазинів, супермаркетів, тощо.

 

Щоб забезпечити представників роздрібної торгівлі у достатній кількості фірмовими пакувальними виробами виробнича компанія УкрПак використовує найбільш дієвий спосіб друку зображення на поліетиленовій упаковці – флексографічний.

 

Ефективність флексодруку на пакетах

 

друк пакетів флексографія Якщо ви обслуговуєте значну кількість покупців, то флексографічний друк поліетиленових пакетів є найбільш прийнятним варіантом для вас. Друк пакетів з логотипом дешево і швидко допоможе поширити інформацію про Вашу компанію в маси і підвищити її впізнаваність. Адже повага до компанії та її бренду формується на самих дрібних деталях.

 

Мінімалістичний дизайн з логотипом компанії для упаковки товарів або унікальна дизайнерська концепція для презентації матеріалів, що роздаються клієнтам, та сувенірної продукції - вибір залишається за вами. УкрПак допоможе реалізувати будь-яку ідею. Ми використовуємо метод флексографії для нанесення практично будь-якого зображення.

 

Наше провідне виробництво не обмежує своїх клієнтів у виборі матеріалу і пропонує друк на пакетах, що виготовляються з плівки ПНТ та ПВТ: ми пропонуємо вам виготовлення фірмових кульків типу «майка», «фасовка», «банан», «петля», що є незамінними в роздрібній торгівлі. Надруковані на них назва магазину або логотип вашої компанії стануть ненав'язливою рекламою, просувати яку будуть самі покупці. Це досить простий, не затратний, але в той же час дієвий маркетинговий хід.

 

Що можна надрукувати на пакетах

 

замовити пакети з флексодруком Поліетиленовий пакет має досить велике поле для реклами. При грамотному розташуванні на ньому рекламного слогана або логотипу, можна розмістити всю необхідну інформацію. Найбільш затребувані серед наших клієнтів:

 

- контактні дані;

 

- логотип магазину, компанії або бренду;

 

- зображення товарів;

 

- привітання зі святом або пам'ятною подією.

 

Флексодрук можна використовувати не тільки в якості стандартної реклами. Можна випускати пакети до якоїсь рекламної акції, свята чи важливої події. Друк на пакетах з виробничою фірмою УкрПак - це просто, креативно і якісно. Переконайтеся в цьому самі, надіславши попереднє замовлення нашим фахівцям.

 

Замовити пакети з флексодруком за низькою ціною

 

Рекомендуємо звернутися саме до нас, тому що ми пропонуємо дуже лояльні ціни на фірмову поліетиленову упаковку з флексодруком і дозволяємо заощадити не на якості виробленого товару, а на ціні за виконаної роботи. Це дуже важливо, адже чим краще ваша продукція, тим більше позитивним виявиться ставлення клієнтів до вашої компанії. У себе на виробництві ми використовуємо тільки якісні матеріали, тому ваші фірмові пакети не будуть рватися по дорозі від магазину до дому.

 

Якщо відсутній власний логотип, ми допоможемо вам зі створенням і розміщенням його на пакетах. Ви можете розраховувати на нашу допомогу в цьому питанні. Якщо ж ви надасте прийнятний оригінал-макет зображення для флексодруку, а ще краще флексоформи для друку, загальна вартість виробництва буде нижче, а терміни виконання заказу менше.

 

Якщо у вас з'явилися будь-які питання, ви завжди можете їх задати нашим консультантам в телефонному режимі, і вони в будь-який час вам дадуть відповідь. Це лише невелика частина того, що ми можемо для вас зробити.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022