+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Київ - пакети з логотипом

Один і той же предмет, вручений без упаковки або в фірмовому пакеті, буде сприйнятий по-різному. Подарунок або документи, передані в пакеті з логотипом, говорять про солідність організації. Крім того, брендований пакет - це реклама, яку буквально розносять по місту. Тому фірмові пакети в Києві - важлива деталь стилю успішної організації.

 

Пакети на замовлення роблять святкову, нехай навіть саму звичайну, покупку, надаючи їй престиж і завершеність, а найголовніше - вони безпечні для навколишнього середовища. Красива і якісна упаковка товару каже сама за себе: це і високий рівень сервісу, і якісна, дієва реклама, тому пакети з логотипом так популярні в Києві.

 

Пропонуємо виробництво таких фірмових пакетів на замовлення. Потужності нашої компанії дозволяють виготовляти широкий спектр пакувальних виробів. Матеріал, щільність і технологія нанесення логотипу залежать від призначення пакета.

 

Які пакети з логотипом замовляють в Києві

 

Поліетиленова упаковка з назвою бренду і інформацією про фірму є ефективно працюючим рекламним інструментом. Пакети з логотипом в Києві використовуються для формування позитивного іміджу компаній, популяризації та закріплення позицій їх продуктів, а також підвищення лояльності кінцевих споживачів.

 

пакети з логотипом Київ Фірмові пакети з логотипом компанії УкрПак - це функціональна полімерна продукція від прямого виробника. Ми виготовляємо і дешево реалізуємо в Києві наступні види цієї продукції.

 

Пакети майка з логотипом з поліетилену низького тиску - надійний у споживанні вид гнучких пакувальних матеріалів, який характеризується низькою вартістю, місткістю (вантажопідйомність 25-30 кг). Пакети майка - найдешевші і тонкі пакети. Це різновид пакетів для масових продажів, тираж - від 10 000 шт.

 

Міцні, красиві і практичні поліетиленові пакети з логотипом, виготовлені з поліетилену високого тиску - еластичного м'якого полімеру, що не виділяє токсичних речовин. Залежно від ручок, щільності та розміру, виріб здатний витримати навантаження до 25 кг. Яскравий і чіткий флексодрук здійснюється в один, два, три або чотири кольори.

 

Київ – замовити пакети з логотипом

 

Важливими для багатьох, перевагами для розміщення замовлення в компанії УкрПак є:

 

висока якість, безпека для здоров'я і надійність продукції;

широкий асортимент пакетів тривалого використання для магазинів, бутіків, виставок, корпоративних клієнтів, універсальних, а також подарункових рішень;

ми виробляємо візуально приємні, міцні пакети з логотипом, з вигідною ціною для крупного та середнього опту.

досвід успішної роботи з 2009 року;

високотехнологічні виробничі потужності і використання сертифікованої сировини;

оптимальні терміни виконання замовлення.

 

замовити пакети з логотипом Замовити пакети з логотипу оптом для масового використання в рекламних цілях можна за допомогою контактної інформації, вказаної на нашому сайті.

 

За рахунок наявності власного обладнання і виробничих потужностей, ціни на нашу продукцію одні з найвигідніших в Україні. Реалізуючи пакети з логотипом ми, як безпосередні виробники встановлюємо мінімальні націнки.

 

Вартість цієї продукції розраховується з урахуванням:

 

тиражу замовлення:

дизайну та кольорової гами пакетів;

складності зображення для друку;

витрати матеріалів і комплектуючих;

термінів виготовлення;

доставки до замовника.

 

Використовуючи власні технологічні напрацювання, ми істотно знижуємо витрати виробничого процесу, а це в свою чергу позитивно відбивається на собівартості і кінцевій ціні полімерної продукції. Залежно від обсягу замовлення ви можете розраховувати на індивідуальну знижку.

 

Під час розробки дизайну наші фахівці порадять вам колірну гамму плівки і зображень, що найбільше відповідають вашому фірмовому стилю. Оптимальна витрата матеріалів також допоможе вам отримати найкращу ціну пакетів з логотипом в Києві.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022