+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Практичні поліетиленові пакети для піци і хлібобулочних виробів

В даний час у зв'язку з введенням в Україні карантину звичайний формат роботи закладів громадського харчування зазнав змін. Ресторанна справа не приносить того доходу, до якого звикли його власники до кризи. Щоб не втратити значну частку доходу, зараз необхідно швидко реагувати і щось міняти. Тому напрямок з продажу їжі «на винос» отримав новий імпульс розвитку.

 

Для зручності доставки піци і хлібобулочних виробів необхідно мати достатній запас якісних, практичних і недорогих поліетиленових пакетів, які найбільшою мірою підходять для вирішення цього завдання. Саме така пакувальна продукція випускається на виробництві УкрПак: ми гарантуємо зручність для ваших клієнтів і вигідні умови для оптових замовників з України.

 

Переваги поліетиленових пакетів для піци і хлібобулочних виробів

 

поліетиленові пакети для піци Доставити і передати клієнтам кулінарну продукцію без упаковки практично не можливо. А якщо замовлень кілька, то і зовсім біда. На допомогу можуть прийти практичні поліетиленові кульки. Зазвичай для товарів «на винос» використовуються пакети майка значною місткості з великими ручками. І якщо для пересічного покупця користь таких виробів ясна, то вигоди продавця варто підкреслити окремо.

 

Застосовуючи пакети для упаковки своєї продукції, ви отримаєте задоволених клієнтів, які будуть вдячні вам за проявлену турботу. Вони запам'ятають її і обов'язково повторять замовлення ще не один раз. А можливо, нововведення з доставкою смачної фірмовоюї кулінарної продукції їм так сподобається, що вони порадять ваш заклад і її продукцію своїм знайомим.

 

Використання поліетиленових пакетів надає прекрасну можливість для поширення реклами. Ми можемо нанести на пакети логотип вашого кафе, ресторану або піцерії. Так про вас дізнається чимало людей. І в разі потреби їм буде досить просто згадати, де вони робили замовлення. Тому, крім логотипу, не забувайте в дизайні передбачити розмістити ваші контактні дані (адреса сайту або телефони).

 

Наші поліетиленові пакети дуже зручні: в них поміститься безліч контейнерів, коробок і дрібніших розфасованих пакетів. Це істотно полегшує завдання тим, хто займається формуванням і доставкою замовлень.

 

Вклавши в покупку фірмових пакетів невеликі кошти, ви отримаєте ефективний інструмент для залучення нових клієнтів. Станьте яскравіше, виділіть свій бізнес на тлі конкурентів.

 

Поліетиленові пакети від УкрПак - вигідне рішення для вашого бізнесу

 

замовити поліетиленові пакети Наведемо основні аргументи, чому варто замовляти пакети для піци і хлібобулочних виробів на виробництві УкрПак. Так, наша компанія давно займається випуском поліетиленових виробів. Ми вдосконалюємо свої технології, проводимо додаткові тести. Укладаючи договір на поставку, ви оціните:

 

якісну і безпечну продукцію;

 

вигідні знижки;

 

індивідуальний підхід;

 

оперативне реагування на всі ваші побажання;

 

допомогу в підборі необхідних виробів;

 

послуги доставки придбаного товару.

 

політиленові пакети піцца Маючи десятирічний досвід роботи, ми встигли стати одним з лідерів по виробництву продукції з поліетилену. Крім пакетів, випускаємо безліч різних товарів, з якими можна ознайомитися в каталозі сайту.

 

Замовити у нас практичні поліетиленові пакети для піци і хлібобулочних виробів ви можете вже сьогодні. Не потрібно відкладати вирішення цього питання на майбутнє і чекати більш слушного моменту, просто зв'яжіться з нашими менеджерами. Ми допоможемо вам в обслуговуванні ваших клієнтів у будь-якому регіоні України, що буде працювати на підвищення прибутковості вашого «смачного» бізнесу.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022