+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Особливості пакетів з вирубною ручкою

Такі пакети часто використовують не тільки і не стільки як упаковку (для перенесення будь-якого вантажу), скільки як промо-матеріал, прямий носій реклами та один з елементів самопрезентації компанії. УкрПак випускає різноманітні варіанти пакувальної продукції, що найбільш оптимально відповідають потребам клієнтів за якістю і ціною.

 

Матеріали, що використовуються для виготовлення пакетів з вирубною ручкою

 

пакети з виробною ручкою Незважаючи на те що вантажопідйомність цього виду упаковки трохи менше, ніж у «пакетів-майок», пакети банан з вирубною ручкою вигідно відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом. Цьому сприяють і гладка глянцева поверхня, і можливість різноколірного друку на поліетилені будь-яких логотипів і інших зображень, рекламних слоганів, гасел.

 

Для виробництва пакетної продукції з прорізаними овальними отворами, які і грають роль ручок, найчастіше застосовують поліетилен високого тиску (ПВТ) або ПСТ - суміш поліетиленів високого і низького тиску. Чистий ПНТ використовують рідко. ПНТ в складі суміші надає готовому продукту міцність і довговічність, а ПВТ дає еластичність і стійкість до пошкоджень і стирання - довше зберігається привабливий зовнішній вигляд.

 

Пакети з вирубною ручкою, як правило, виготовляються із більш товстої плівки, ніж «майки». Завдяки цьому вони мають більш приємну на вигляд і відповідну для нанесення малюнка поверхню. Ця упаковка зазвичай має стандартну прямокутну, рідше - квадратну форму. Іноді для збільшення підсумкового обсягу і надійності роблять донну складку.

 

Процес виготовлення пакетів з вирубною ручкою

 

пакети банан Конвеєрна лінія обладнання для виробництва пакетів з поліетилену, що мають вирубну ручку, практично не відрізняється від техніки для виготовлення пакетів - «майок». Поліетиленовий рукав з плівки необхідної товщини підгинається в місцях, де повинна бути складка (майбутнє закладне дно пакета), потім наноситься малюнок (що складається з необхідної кількості кольоррів). Після цього зварюються шви, напіврукав рубається на окремі готові пакети.

 

У ряді випадків цей вид упаковки потрібно посилити - для перенесення невеликих за обсягом, але важких вантажів, наприклад побутової техніки або особливих із сувенірами та подарунками. Є два варіанти посилення вирубних ручок - підвертання і рейтер.

 

У першому випадку верхня частина пакета загортається всередину, після чого прорубується отвір. У другому випадку на ручку зсередини наклеюється або приварюється рейтер - товста накладка з міцної плівки. Завдяки цьому істотно збільшується вантажопідйомність і довговічність - зменшується розтягування упаковки і ймовірність її ушкодження.

 

Якщо вам необхідно купити пакети банан для певного заходу, рекламної кампанії, акції або інших цілей, менеджери детально проконсультують вас і допоможуть підібрати тип і розміри пакету, товщину плівки, вид друку. Можна надіслати нам готовий макет логотипу чи іншого зображення, що ви плануєте друкувати або скористатися послугами дизайнера від нашого підприємства.

 

Сама робота над дизайном має на увазі не тільки концепт оформлення фірмової упаковки. На його основі ми проводимо усі необхідні підготовчі роботи до друку, розробляємо оригінал-макет. Погоджений вами макет стає основою для друкованого кліше, що замовляється на спеціалізованій фірмі, що є нашим партнером. Досвідчені дизайнери і друкарі «УкрПак» забезпечать вам ідеальну друк вашого фірмового знака, 100% -ве потрапляння в фірмові кольори і шрифти.

 

Чекаємо на ваші замовлення та сподіваємося на тривале взаємовигідне співробітництво.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022