+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виготовлення поліетиленових пакетів

Поліетиленові пакети все частіше розглядають як необхідний атрибут товарних відносин між покупцем і фірмою. Сучасні санітарні норми наполягають на тому, що кожен товар має бути упакований. Таким чином, разом із товаром продають і його упаковку. При цьому можливі варіанти, коли за пакет платить покупець або сам підприємець, заохочуючи клієнтів робити покупки саме у його закладі.

 

Компанія УкрПак займається виготовленням поліетиленових пакетів самих різних типів. Найбільшим попитом у наших клієнтів по всій території України користується послуга виготовлення поліетиленових пакетів майка та пакетів банан з логотипом на замовлення.

 

 Завдяки новітньому обладнанню та кращим фахівцям компанія має змогу розвиватися, оптимізовувати виробництво, для того щоб максимально повно задовольняти вимоги своїх клієнтів. Продукцію із поліетилену виготовляють відповідно до усіх діючих санітарних вимог. Матеріальна база дозволяє нашим фахівцям виготовляти поліетиленові пакети будь-якого рівня складності.

 

Технологія виробництва поліетиленових пакетів

 

виготовлення поліетиленових пакетівДля того щоб виготовляти пакети виробництво має бути укомплектовано спеціальним полімерним обладнанням. Обов’язковий комплект обладнання: екструдер, флексографічна машина, пакеторобна машина. Технологічний процес починається із відбору сировини, це мають бути поліетиленові гранули високої якості. Для кожного виду продукції із поліетилену використовують різні види поліетилену ПНТ і ПВТ (поліетилен низького тиску або поліетилен високого тиску). Пакети, виготовлені із поліетилену високої щільності виходять такими, що шелестять, на противагу глянцевим пакетам, виготовленим із поліетилену низької щільності.

 

Гранули вміщують у спеціальний відсік екструдера, де вони під дією температури перетворюються в однорідну масу. Після того як виріб пройде екструзію він має вигляд поліетиленової плівки у формі рукава. Екструдер, в залежності від налаштувань, може виготовляти плівку різної товщини та ширини.

 

Далі на поліетиленові пакети наносять фірмовий логотип за допомогою флексографічної машини. Це обладнання дозволяє змінювати кількість задіяних відтінків, коригувати загальну площу друку. За допомогою флексографії також можна здійснювати як односторонній, так і двосторонній друк. Цей метод працює виключно із екологічно чистими фарбами на спиртовій чи водній основі. Фірмовий логотип найкраще виглядає на поліетиленових пакетах банан. На останньому етапі майбутній виріб з логотипом потрапляє у пакеторобну машину, де приймає остаточний вигляд. Після чого фахівцями здійснюється контроль якості, перевірка якості спайки швів.

 

Виготовлення поліетиленових пакетів має відбуватись відповідно до стандартів та з використанням сучасного обладнання. Так, якісна сировина відповідає за вантажопідйомність пакетів, поліпшує їх якість, що позитивно впливає на довговічність виробу. Для того щоб поліетиленові пакети були не тільки корисними, але й привабливими пропонуємо прикрасити їх фірмовим логотипом.

 

Що потрібно для виготовлення пакетів

 

поліетиленові пакетиКомпанія УкрПак пропонує виготовлення поліетиленових пакетів типу «майка», «банан», пакетів для фасування продукції, пакетів для шин, промислових пакетів. Сучасне паяльно-ріжуче обладнання дозволяє отримувати продукцію різних розмірів.

 

Вартість продукції залежить від форми і дизайну пакетів, а також наявності кліше для флекодруку фірмового логотипу. Для того щоб зробити замовлення достатньо зв’язатись з представником УкрПак у вашому регіоні або зателефонувати за загальними телефонами відділу продаж нашої компанії:

 

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022