+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з вирубною ручкою з поліетилену високого тиску

Пакети з поліетилену високого тиску давно увійшли в наш побут і набули широкого поширення. Вони використовуються як для перенесення брендових товарів, так і для створення позитивного іміджу компаній. Зовнішній вигляд, кольорове виконання і можливість нанесення логотипу перетворили пакети з вирубною ручкою з ПВТ в популярний рекламний продукт.

 

Особливості пакетів з вирубною ручкою з ПВТ

 

пакети з логотипом з вирубною ручкою Пакети з логотипом - універсальна зовнішня реклама. Кожен їхній власник стає розповсюджувачем інформації. Замовте якісні пакети з вирубною ручкою з нанесенням друку - і вашу інформацію побачить безліч потенційних клієнтів.

 

Серед властивостей пакетів з ПВТ варто зазначити наступні важливі особливості, які зумовлюють їх експлуатаційні характеристики. Так, підвищена щільність, дозволяє пакетам не зминатися і не спотворювати нанесений малюнок. Надруковані логотип, номер телефону або адресу сайту не деформуються, і пакети прекрасно справляються з роллю рекламних носіїв.

 

Процес їх виробництва виглядає наступним чином. Завдяки процесу екструзії з гранульованої сировини з'являється плівкове полотно - прозорий тонкий пластиковий рукав розкочується, на нього наноситься зображення. Рулони надходять на верстати, де на заготовках формуються фальци, здійснюється нарізка на потрібні розміри, проводиться запаювання швів, вирубка ручок. Далі - фасування і відправка замовнику. Спочатку поліетилен прозорий, в ході виробництва йому надають потрібний тон, колір і насиченість. Варіюючи кількість барвників, можна надати виробам необхідного зовнішнього вигляду.

 

Пакети з ПВТ відрізняються стійкістю до проколів. Вони підійдуть для зберігання і перенесення предметів з гострими краями. Навіть в разі поява дірки, полотно не продовжить рватися в цьому місці. Поліетилен високого тиску не схильний до дії ультрафіолету, перепадів температури, він вологостійкий і не вбирає сторонні запахи. Навіть в несприятливу погоду і час, пакети збережуть привабливий зовнішній вигляд.

 

Вирублені ручки пакетів можна зміцнити рейтерами, що збільшить їх вантажопідйомність і знизить деформацію під великою вагою. Рейтери закріплюються двома способами: холодним і гарячим. Ми зазвичай використовуємо другий спосіб.

 

Замовити пакети з вирубною ручкою з ПВТ в компанії «УкрПак»

 

замовити пакети з вирубною ручкою Наше підприємство є крупним виробником широкого асортименту продукції з високоякісного поліетилену. Ми гарантуємо безпеку сировини і якість готової продукції відповідно до технічного завдання замовників.

 

Фахівці компанії УкрПак проконсультують і допоможуть визначитися із замовленням, а в разі необхідності створять макет зображення за вашими вимогами і бажаннями. Маючи обладнання, яке виготовляє пакети з вирубною ручкою за бажаними параметрам, ми гарантуємо якість продукції, терміни виконання замовлення і постачання замовлених пакувальних виробів по регіонах.

 

Наша продукція проходить постійний контроль якості, що виключає відправку замовникам неякісної продукції. При зверненні до нас на виробництво менеджери компанії зорієнтують за цінами і термінами виготовлення пакетів, можливим знижкам при великих оптових замовленнях.

 

Ми можемо виготовити на замовлення пакети потрібних кольорів і з нанесенням необхідної інформації. Наші менеджери підкажуть оптимальні параметри пакетів, і допоможуть відредагувати зображення для друку. Ми шанобливо ставимося до клієнтів, дотримуючись усіх обумовлених термінів виконання зобов'язань. Для оптовиків у нас є вигідна система знижок.

 

Телефонуйте й уточнюйте необхідну вам інформацію по виготовленню пакетів з вирубними ручками за телефонними номерами, вказаними на сайті, а також надсилайте замовлення для прорахунку нам на електронну пошту.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022