+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Плівка ПНТ, рукав, напіврукав, полотно

Плівка з поліетилену низького тиску одна з найпопулярніших видів полімерних плівок. Вона застосовується у всіх сферах виробництва, в тому числі в харчовій галузі. Плівка ПНТ прослужить вам довго, і ви обов'язково оціните її властивості і якості.

 

Ми маємо можливість проводити розумну цінову політику, оскільки наш товар - поліетиленова плівка - проходить найкоротший шлях від виробництва до складу замовника, минаючи посередників. Це означає, що ми встановлюємо цілком демократичні ціни - від виробника, які не містять зайвих надбавок і комісій.

 

Область застосування і властивості плівки ПНТ

 

плівка ПНТ Плівка з поліетилену низького тиску найбільш популярна в сфері упаковки. З неї виготовляють популярні пакети майка і звичайні фасувальні пакети. Такі пакети є недорогими, міцними і їх можна використовувати з харчовими продуктами.

 

Крім пакетів, плівку ПНТ застосовують в різних галузях промисловості і виробництва: сільське господарство, медична галузь, будівельна галузь і багато інших. Плівка ПНТ відмінно підходить для упаковки вантажів на палетах. У будівельній сфері її застосовують для захисту меблів і підлоги при проведенні ремонтних робіт, для теплоізоляції і гідроізоляції покрівлі, при укладанні фундаменту і захисту конструкцій від передчасної корозії.

 

У сільському господарстві плівка використовується для поліпшення властивостей грунту. В мішки з цієї плівки пакують сільськогосподарську продукцію, а також застосовують плівку як гідроізолірующій матеріал.

 

Поліетиленова плівка низького тиску має ряд переваг над іншими видами плівкових матеріалів:

 

висока міцність при відносно малій товщині;

 

відмінні електроізоляційні якості;

 

стійкість до впливу лугів, кислот і розчинників;

 

вологонепроникність;

 

здатність витримувати низькі і високі температури.

 

Плівка ПНТ підійде для захисту товарів від пошкоджень під час транспортування. Полотно з ПНТ легко відрізнити зовні від плівки з ПВТ. Воно буде мати шарудить ефектом, а структура більш каламутною (напівпрозорої) на просвіт.

 

Виробництво плівки ПНТ

 

виробництво плівки ПНТ Ми виготовляємо плівку ПНТ виключно з первинної сировини, завдяки чому вона володіє чудовими характеристиками і її можна використовувати з харчовими продуктами. Плівку з ПНТ ми випускаємо з різними розмірами і щільністю у вигляді рукава, напіврукава, полотна. Рукав ПНД застосовується для упаковки продукції в автоматичному або ручному режимі.

 

Під час процесу виготовлення в екструдер можна додати спеціальні фарбувальні добавки (мастербатчі), що додасть готової плівці будь-який необхідний колір по палітрі pantone. Мінімальна партія на замовлення кольорової плівки ПНТ становить 300 кг.

 

Після виготовлення, поверхню плівки можна задрукувати і нанести логотип. Друк легко наноситься на матеріал з ПНТ, як правило, методом флексографії.

 

Замовивши у нас друк на плівці ПНТ ви отримаєте працюючий рекламний інструмент. Упакувавши свій товар у таку фірмову упаковку, ви зможете виділитеся серед конкурентів, а клієнти стануть більш лояльно ставитися до вашого бренду або продукції.

 

Вартість рукава, полотна або напіврукава ПНТ розраховується виходячи з ваги матеріалу. Відпускається дана продукція також за вагою. Мінімальний тираж під друк від 500 кг плівки, термін нанесення від 14 днів.

 

Причини купити плівку ПНТ в «УкрПак»:

 

зручний сервіс і орієнтування на оптовий продаж;

 

надійність компанії і націленість на довгострокові партнерські відносини;

 

доступна ціна на якісну продукцію.

 

Вам залишається лише розрахувати необхідну для вас кількість плівки, а ми її виготовимо і організуємо доставку по Україні.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022