+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Плівка поліетиленова та її сфери застосування

Поліетилен сьогодні широко застосовується в найрізноманітніших сферах діяльності. З його допомогою фасують різні товари харчової та нехарчової груп, зберігають різноманітні предмети і речі, а також продукти харчування, захищають від кліматичних явищ будматеріали, вирощують ранні овочі і ягоди і багато іншого. Поліетиленова плівка виявилася настільки комфортним і універсальним матеріалом, що сучасній людині досить складно без нього уявити собі як професійну, так і побутову діяльність.

 

Плівка поліетиленова та її різновиди

 

плівка поліетиленова Відрізняють різні види технологій виробництва, в залежності від кінцевих цілей використання поліетиленової плівки, які визначають відповідні вимоги до міцності і зносостійкості. Якщо узагальнити, то виробництво плівки здійснюється з наступних видів поліетилену:

 

високого тиску,

середнього тиску,

низького тиску.

 

Сфера застосування різних різновидів поліетиленової плівки пов'язана з її відмінними пакувальними характеристиками (харчова промисловість, торгівля, промислове виробництво, сільське і комунальне господарство, медицина). Крім того, з плівки поліетиленової випускаються такі пакувальні вироби як пакети, мішки, вкладиші.

 

Окремо варто відзначити стретч-плівку - це дуже еластична пластикова плівка, яка використовується при упаковці і транспортуванні, обертаючись навколо предметів, щоб утримувати їх на місці. Еластичне відновлення плівки утримує предмети міцно пов'язаними. Найбільш поширеним матеріалом для розтягується плівки є LDPE (поліетилен низької щільності) або LLDPE (лінійний поліетилен низької щільності). Як правило, стретч-плівка використовується для утримання товару на піддоні для транспортування. Тим не менш, вона також може бути використана для упаковки невеликих предметів, щоб захистити продукти під час транспортування і зберігання.

 

Таким чином, плівка поліетиленова грає важливу роль в доставці і транспортуванні більшості продуктів, які ми використовуємо, їмо, демонструємо і зберігаємо.

 

Всі перераховані вироби успішно випускаються компанією УкрПак, яка вже десятиліття постачає на український ринок якісну пакувальну продукцію. Нами освоєно виробництво плівкової продукції з поліетилену найрізноманітнішого призначення, яка затребувана сьогодні. Ви можете звернутися в нашу торгово-виробничу компанію при виникненні необхідності в придбанні будь-якого класу пакувальної продукції з поліетилену. Наші можливості та сучасні технології, впроваджені у виробничий процес, гарантують постачання замовників першокласними пакувальними матеріалами.

 

Замовляйте плівку поліетиленову недорого

 

замовити поліетиленову плівку Торгово-виробнича компанія УкрПак пропонує якісну сучасну пакувальну продукцію за вигідною ціною. У нас ви маєте можливість придбати будь-які матеріали для упаковки, які допоможуть вам якісно організувати будь-який виробничий процес. Сучасні технології забезпечили не тільки можливість виробництва поліетилену високого якості, але і забарвлення його в різні кольори, а також нанесення зображень будь-якого рівня складності. Скориставшись нашими послугами, ви зможете забезпечити індивідуальність свого бренду. Таким чином, ви отримаєте можливість виділитися серед конкурентів. Дана перевага в будь-якому випадку матиме позитивний вплив на ваш бізнес, оскільки якісна упаковка товару свідчить про високий рівень компанії.

 

Якщо у вашій професійній діяльності необхідна якісна пакувальна продукція на основі плівки з поліетилену, звертайтеся в торгово-виробничу компанію УкрПак. З нами ви зможете в найкоротші терміни і при мінімальних матеріальних вкладеннях забезпечити власний бізнес пакувальними матеріалами високого сучасного рівня.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022