+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Замовте пакети для шин напередодні настання сезону

Фахівці, пов'язані з автомобільним бізнесом, розуміють всю важливість правильного зберігання зимової та літньої гуми. Якщо не слідувати професійним рекомендаціям, покришки можуть відчутно постраждати від негативного зовнішнього впливу (волога, бруд). Щоб вирішити ці проблеми напередодні настання сезону зміни коліс, компанія УкрПак пропонує заздалегідь замовити пакети для шин, виготовлені з якісного поліетилену.

 

Чому потрібно купити пакети для шин

 

купити пакети для шин Продукція, представлена в каталозі компанії УкрПак, не тільки вирішує питання зберігання автомобільних шин, але і значно спрощує процес їх транспортування. До переваг таких поліетиленових пакетів відносять:

 

захист від механічних пошкоджень;

 

захист від бруду і підвищеної вологості;

 

відсутність необхідності в додатковому догляді за гумою;

 

блокування неприємного запаху;

 

низьку вартість.

 

Якщо не проводити фарбування і нанесення логотипу на плівку, то пакети випускаються натурально - прозорого кольору. Матеріал, не дивлячись на свою високу щільність, залишається повністю прозорим. Така властивість, в першу чергу оцінять замовники, для яких упаковка є вітриною товару, і необхідно залишити можливість споживачам розглянути товар не порушуючи його упаковки.

 

Компанія УкрПак пропонує своїм замовникам широкий вибір різних кольорів і відтінків пакувальної продукції. Варіюючи кількість введеного в сировину барвника можна змінювати інтенсивність фарбування полотна, а значить домогтися різних візуальних ефектів: легкого відтінку, з збереженням прозорості; або повного, так званого, фарбування «наглухо», яке робить упаковку повністю непрозорою.

 

Поліетиленові пакети для шин добре переносять як високі, так і низькі температури. Це дуже важливо, як для організацій, так і для автолюбителів, оскільки цим пакувальним виробам не страшні температурні перепади.

 

Замовте пакети для шин з друком реклами

 

пакети для шин з логотипом Замовляти пакувальні вироби для зберігання шин, особливо фірмові пакети, бажано заздалегідь, оскільки вони випускаються під замовлення. Ви можете вибрати відповідний розмір і товщину (зазвичай 18-40 мікрон). Остання характеристика залежить від типу поліетилену, який використовується для виробництва упаковки. При необхідності ви можете замовити пакети нестандартного розміру, збільшивши їх місткість за рахунок додаткових бічних фальців.

 

Ми пропонуємо всім компаніям, які займаються виробництвом або продажем автомобільної гуми, замовляти у нас пакети для шин з фірмовою символікою. Йдеться про нанесення якісного зображення вашого слогана або логотипу на пакети для шин. Так ви зможете знизити витрати на рекламу і домогтися дивовижних результатів: підвищити лояльність споживачів, залучити потенційних клієнтів, поліпшити репутацію фірми і збільшити обсяги продажів.

 

Роботи проводяться методом флексографічного друку на найсучаснішому обладнанні, що гарантує чіткість і яскравість зображення. При цьому може бути використано до чотирьох кольорів.

 

Ми пропонуємо своїм клієнтам пакети для шин і іншу якісну поліетиленову упаковку, гарантуючи її надійність і довговічність. Є й інші причини звернутися саме до нас:

 

дотримання термінів, зазначених у договорі;

 

зручна система оплати;

 

доставка продукції за вказаною адресою;

 

можливість виготовлення пакетів за індивідуальними параметрами.

 

Дізнатися вартість необхідних вам виробів, терміни їх виготовлення і іншу важливу інформацію можна, просто зателефонувавши за нашими контактними телефонами або надіславши заявку на електронну пошту.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022