+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Купити поліетиленові пакети в Івано-Франківську за найкращою ціною

Поліетиленові пакети Івано-Франківськ

 

Поліетиленові пакети в Івано-Франківськ можна купити оптом за найкращою ціною у виробника УкрПак. Ми гарантуємо вигідні ціни на весь каталог товарів, що випускаються у нас на виробництві. Ви можете купити пакувальні вироби, як в типовому, так і індивідуальному виконанні (з друком логотипу). У Івано-франківський області нашими клієнтами є магазини, супермаркети, приватні підприємці. Роблячи оптові закупівлі поліетиленових кульків у нас, ви отримаєте суттєву вигоду.

 

Для вас доступні наступні пакети: типу «майка», «банан», «фасувальні» та ін. При необхідності ми можемо брендувати їх за допомогою флексодруку логотипу - зображення може бути нанесено по обидва боки. Виконуємо весь цикл робіт на власному обладнанні.

 

Поліетиленові пакети у Івано-Франківську - це важливий елемент в роботі будь-якого магазину. Наші кульки міцні, місткі. Вони випускаються з первинного поліетилену, тому підходять для упаковки не тільки речей, а й продуктів харчування. Для вашої реклами рекомендуємо замовляти друк логотипу. Ви можете бути впевненими в якості продукції, що закуповується у нас, оскільки вона випускається у фабричних умовах. За рахунок більш сучасного обладнання собівартість наших поліетиленових кульків і відпускні ціни нижчі, ніж у конкурентів.

 

Якщо вам потрібно купити поліетиленові пакети у Івано-Франківську, контактні номери телефонів для замовлення (+38) 095-556-72-72, (+38) 096-556-72-72, (+38) 063-556-72 -72. В одному вашому замовленні може бути відразу кілька позицій кульків, вибрати які ви можете в каталозі товарів на сайті. Будь-які ваші запити ви можете висилати нам по електронній пошті на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Менеджери з відділу продажів допоможуть вам визначитися з правильним вибором, вишлють актуальний прайс на типову продукцію, швидко зроблять прорахунок по рекомендованим виробам.

 

Ви можете купити поліетиленові різних розмірів в наступних модифікаціях: прозорі без малюнка, з малюнком, в рулоні, з друком логотипу. Мінімальний обсяг замовлення уточнюйте у відділі продажів. Зверніть увагу на те, що у нас найкраща ціна на поліетиленові пакети в Івано-Франківську.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022