+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Логотип на пакетах як реклама

Один із способів заслужити довіру клієнтів - супровід своїх товарів красивою і зручною фірмовою упаковкою з друком логотипу. Логотип на пакетах надає додаткову вартість, підтримує корпоративний стиль і підвищує престиж компанії.

 

Ми пропонуємо пакети з логотипом на замовлення, які підвищать впізнаваність бренду і рівень ваших продажів.

 

Чому логотип на пакетах є ефективною рекламою

 

реклама на пакетах Всі пакети можуть виконувати не тільки свою функцію пакування, але і являють собою дійсно доступну і не дорогу рекламну поверхню. Адже для того що б товар був прийнятий споживачем він повинен його зацікавити, особливо це відноситься до нових мало відомих брендів.

 

Реклама – це робота над майбутнім компанії. Видів реклами багато кожен продукт вимагає ретельного підбору майданчика. Чим більше обхват потенційних клієнтів, тим краще.

 

Якщо реклама ненав'язливо і позитивно супроводжує нас щодня, в умовах вибору наша підсвідомість автоматично буде схильна до вибору бренду, що найбільш часто зустрічається. На відміну від телевізійної реклами, вартість виготовлення і розміщення якої далеко не всі можуть собі дозволити, виготовлення пакетів з логотипом не таке витратне. При цьому обхват потенційних клієнтів досить високий.

 

Так як пакет несе, в першу чергу, функцію полегшення перенесення товару він повинен бути надійним і зручним у використанні, з гідністю відпрацювати свій експлуатаційний термін. Тому приймаючи рішення використовувати фірмові пакети, виготовлення потрібно довіряти компанії, яка має досвід і обладнання, здатне зробити саме такі пакети які будуть створювати позитивну рекламу вашого бізнесу.

 

Підвищуйте впізнаваність бренду за допомогою додаткової реклами торгової марки, використовуючи у  якості рекламного носія фірмові пакети з логотипом. Зручність експлуатації дозволить клієнтам вашого бізнесу використовувати їх повторно. Так за мінімальну ціну ви отримуєте сотні показів реклами своєї компанії при використанні лише одного пакета з логотипом.

 

Замовляючи у нас пакети з логотипом, ви можете самі вибрати необхідний вам варіант виробів з нанесенням унікального рекламного зображення. Такий промоушен дозволить собі навіть невелика компанія.

 

Замовити пакети з логотипом для власної реклами

 

замовити пакети з логотипом Ціни на виготовлення пакетів з логотипом у нашій компанії розраховуються виходячи з особливостей технічного завдання та з урахуванням вартості сировини на момент оформлення замовлення.

 

Ви можете замовити поліетиленові пакети з нанесенням логотипу у різних модифікаціях:

 

без ручок;

 

з вирубними укріпленими;

 

з вирубними неукріпленими;

 

з ручками типу «майка».

 

Працюйте над створенням дизайну своїх пакетів, а ми втілимо вашу ідею на практиці. Для друку нам буде потрібен макет логотипу в форматах Corel, Corel Adobe Illustrator розширенням AI, CDR, jpg, png.

 

Товарний знак у вигляді напису або зображення призначений для індивідуалізації конкретного товару або бренду серед безлічі інших і визначення виробника. Тому ви, як замовники, повністю відповідаєте за надані макети для друку (шаблони, логотипи, дизайни) та можливе порушення авторського права. Ми не робимо підробок під відомі бренди. Всю відповідальність за використання чужого товарного знака несуть замовники.

 

У нас доступна ціни, які ми розраховуємо індивідуально під кожного замовника. Враховується вартість сировини на день замовлення. У нас є програма лояльності для постійних клієнтів, умови обговорюються з вашим менеджером.

 

Компанія УкрПак пропонує замовити фірмові пакети з логотипом оптом на вигідних умовах. Для цього оформите заявку на нашому сайті або зв'яжіться з менеджерами.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022