+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети банан з логотипом опт: друк реклами на пакетах, ціна

Пакувальна тара з гладкого і щільного поліетилену характеризується невисокою вартістю в порівнянні з іншими виробами з ручками для упаковки товарів.

 

пакети банан з логотипом Якщо вашому виробництву необхідно купити пакети банан з логотипом в Україні, то кращий вибір - звернутися в нашу компанію. Фірма УкрПак добре відома, як виробник і оптовий продавець пакувальних виробів. Клієнтам ми гарантуємо високу якість продукції при найнижчих цінах на ринку.

 

У нас ви можете замовити нестандартні пакувальні пакети банан ПВТ для наступних цілей:

 

- продаж і упаковка товарів в супермаркетах, магазинах торговельних мереж;

 

- використання в якості елемента фірмового стилю компанії (наприклад, упаковка продукції, подарунки клієнтам);

 

- корпоративні подарунки співробітникам вашої компанії;

 

- іміджева реклама при проведенні виставок, акцій та інших заходів з великим потоком відвідувачів.

 

Можливий друк реклами, написів, одноколірних і повнокольорових графічних зображень, включаючи логотипи компанії, контактні дані і т.д.

 

Особливості пакетів банан з логотипом

 

пакети банан з друком реклами Поліетиленовий пакет - це універсальний і найпоширеніший вид упаковки товару. Він має цілу низку переваг, тому йому віддають перевагу більшість продавців. Завдяки своїй дешевизні і універсальності цей вид упаковки став досить поширеним.

 

Багато хто вибирає пакети банан з ПВТ, тому що це найвигідніший різновид фірмових пакетів з нанесенням логотипу. Він ідеально підходить для документів, рекламних матеріалів, книг, журналів, сувенірів та інших плоских предметів. У нього легко упакувати товар, а покупцеві легко донести його до будинку.

 

Пакети банан мають невелику вартість, яка не позначається на кінцевій ціні товару. Але в той же час завдяки широким можливостям друку така упаковка стає якісним рекламним носієм. Ця реклама не дозволить вам загубитися серед конкурентів, і при цьому ваші витрати будуть мінімальні. Пакети банан ніколи не втрачають свою форму, тому на них можна розмістити будь-яку інформацію, що не спотвориться і буде легко читатися в будь-якому випадку: логотип, контактні дані, слоган.

 

Друк реклами на пакетах і їх ціна

 

друк реклами на пакетах Використання фірмового поліетиленового пакету з логотипом для упаковки товарів покращує якість обслуговування клієнтів, працює на імідж і підвищує впізнаваність компанії і її престиж в очах споживачів. Це в кінцевому підсумку призводить до зростання продажів і збільшення числа постійних покупців.

 

У нас ви завжди можете замовити виробництво пакетів банан нестандартних розмірів, з друком реклами за низькою ціною. Кульки з вирубною ручкою поєднують в собі хорошу функціональність і естетику. Міцні, зручні і недорогі, вони відмінно підходять для нанесення логотипу та упаковки різних товарів. Їх найчастіше замовляють для проведення презентацій продукту, участі у виставках, де необхідно роздати відвідувачам рекламні матеріали і сувенірну продукцію, а також для упаковки товару у фірмових магазинах.

 

Друк може бути виконаний в різних кольорах і розмірах. Сфера застосування фірмових пакетів банан з логотипом дуже широка. Вироби підходять для упаковки книг, косметики, канцелярського приладдя, одягу та взуття, ліків в аптеках, подарунків та інших негабаритних товарів. У них можна покласти продукти або різні непродовольчі товари вагою до 5 кг.

 

Пакети з логотипом часто використовуються в акціях і для роздачі корпоративних подарунків. Вони є ефективним рекламним інструментом. На поле друку може бути розміщений також слоган або адреса компанії, текст акції або інші важливі для потенційного покупця дані.

 

Щоб замовити оптом пакети банан з логотипом, скиньте заявку на електронну пошту або зателефонуйте за контактними номерами нашим менеджерам. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, зорієнтують за ціною друку реклами на пакетах.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022