+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Друк на пакетах

Поліетиленовий пакет – зручний виріб, який робить наше повсякденне життя простішим та комфортнішим. Виробники такої продукції подбали про те, щоб випустити різноманітні види пакетів для усіх сфер життєдіяльності. Так з’явилися надійні фасувальні пакети, зручні «маєчки», стильні «банани». Після того як на пакети почали наносити якісні логотипи ці вироби стали ще більш ціннішими.

 

друк на пакетах Друк на пакетах дозволяє перетворити їх на ефективний рекламний носій. Більшість компаній використовують таку продукцію з метою просування фірми на ринку. Замовляти поліетиленові вироби з друком фірмового зображення краще безпосередньо у виробника цієї продукції. Так ви отримаєте якісну продукцію, що максимально відповідає вашим вимогам, а також заощадите кошти.

 

Пакети з логотипом

 

Компанія УкрПак наносить на поліетиленові пакети зображення у вигляді логотипів найвищої якості. Ми працюємо виключно з міцними та надійними пакетами, тому ваше фірмове зображення зможе побачити найбільша кількість людей, адже від надійності поліетиленових виробів залежить строк їх експлуатації. Наші клієнти довіряють нам, тому замовляють друк на пакетах оптовими тиражами. Такий підхід цілком зрозумілий – опт допомагає заощадити чималий відсоток від витрат. Заощадженні кошти Ви можете використовувати для розвитку свого бізнесу.

 

Ми виготовляємо пакети із поліетилену ПВТ і ПНТ типу. Різні види цього матеріалу дозволяють отримувати пакети з різними характеристиками. ПВТ поліетилен використовують для виготовлення гладеньких та еластичних пакетів банан, тоді як ПНТ – для більш шершавих та міцних виробів (пакетів майка). Незважаючи на такі суттєві відмінності сам процес виробництва пакетів нічим не відрізняється.

 

В екструзійний апарат загружають ПВТ чи ПНТ поліетилен або їх суміш, а потім піддають екструзії, тобто перетворюють гранули в однорідну масу. До поліетилену зазвичай додають барвники та добавки, які покращують якість продукції. Після екструзії масу надувають в результаті чого отримують поліетиленовий рукав. Перед тим як нанести на нього зображення рукав піддають обробці коронним розрядом. Це допомагає покращити якість друку.

 

Виробництво пакетів з логотипом тісно пов’язано з використанням методу флексографії. Ми користуємося ним з таких розумінь. По-перше, зображення нанесене водними чи спиртовими фарбами гарно тримається і має привабливий вигляд. По-друге, флексографія зменшує витрати, спрямовані на друк логотипів. Цей метод дозволяє друкувати зображення в чорно-білій та кольоровій гамі. Загалом існує чимало нюансів використання флексодруку, але тим не менш він вважається найбільш прогресивним методом. Якщо розглядати технічну сторону такого друку, то стають зрозумілими причини його популярності. Працювати з флексографічною машиною дуже просто, а якість виробів залишається на найвищому рівні.

 

пакети з логотипом Пакети з логотипом залишаються недорогим рекламним інструментом. Від іншої пакувальної продукції вони вигідно відрізняються строком експлуатації та широтою розповсюдження. Жоден інший матеріал не використовують так часто для виготовлення упаковки як поліетилен. Завдяки такому поширенню пакетів Вашу рекламу потенційні покупці будуть бачити навіть на найменшій вулиці будь-якого міста.

 

Замовити друк на пакетах

 

Компанія УкрПак пропонує своїм клієнтам послугу друку логотипу на пакетах та інших поліетиленових виробах. Наша продукція проходить всі необхідні перевірки і відповідає технічним умовам замовника. Ми працюємо на ринку досить довгий час і розуміємо усю важливість виготовлення якісної продукції.

 

Стати нашим клієнтом можна зателефонувавши менеджерові. Ми виступаємо за чесну та вигідні співпрацю, тому організували швидку роботу та доступну доставку в усі міста України. 

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022