+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з логотипом від виробника

Виробнича фірма УкрПак є надійним виробником поліетиленових пакетів різних видів та іншої пакувальної продукції з поліетилену. Ми працюємо як з великими, так і з невеликими оптовими тиражами (від 10000 штук), випускаючи фірмову продукцію з флексодруком логотипів та інщої фірмової символіки. Вироби з нанесеними логотипами стають не тільки функціональними і практичними, але і ефективними в плані просування товарів і послуг, підвищення іміджу та впізнаваності бренду.

 

Пакети з логотипом

 

пакети з логотипом Фірмові поліетиленові пакети з логотипом - один з атрибутів будь-якої успішної компанії. Така реклама завжди виправдовує вкладені в неї кошти і буде "працювати" на Вас довгий час. Яку б упаковку Ви не обрали, її зовнішній вигляд і якість завжди буде на вищому рівні, підвищуючи рентабельності Вашого бізнесу. Ми виготовляємо продукцію, призначену для презентацій, виставок, рекламних акцій, промо- і PR акції, BTL заходів і повсякденного використання, її приємно тримати в руках і не соромно подарувати покупцеві для того, щоб йому було зручніше донести товар до будинку. Наша продукція стане практичним рекламним доповненням до будь-якого заходу. Не забувайте, що хороша упаковка - це ключ до успіху.

 

Поліетиленові пакети можуть бути трьох видів - виготовлені по-різному: низького тиску - ПНТ, середнього тиску - ПСТ, так і високого тиску - ПВТ. ПСТ мають ряд переваг в порівнянні з пакетами ПНТ і ПВТ, а саме: мають більш привабливий зовнішній вигляд і більшу міцність, а завдяки їх щільній структурі, вони не мнуться і нанесене на них зображення довше залишається яскравим, свіжим і привабливим для споживача. Всі пакети виготовляються з вирубними або петльовими ручками, для більшої міцності ручки зміцнюються "рейтером". Існує ряд стандартних типорозмірів, але можливо виготовити виріб будь-якого розміру і щільності за бажанням клієнта.

 

Переваги виготовлення пакетів з логотипом на замовлення

 

пакети з логотипом на замовлення Основою маркетингу є впізнаваність бренду фірми або логотипу компанії. Крім свого основного призначення, поліетиленові пакети від виробника, виготовлені на замовлення оптом, виконують ще й функцію рекламного продукту. Пакувальні матеріали з вашим логотипом привернуть увагу потенційних клієнтів на різних заходах.

 

 

Дуже часто в фірмових магазинах, супермаркетах і кондитерських використовуються поліетиленові пакети, виконані на замовлення. Оскільки такі вироби мають тривалий термін експлуатації, весь цей час вони будуть працювати на імідж і процвітання фірми, логотип якої на них розміщений.

 

Скориставшись поліетиленові пакетами на замовлення, ви не тільки порадуєте клієнтів уважністю і турботою про їх комфорт, але і посприяєте просуванню вашої продукції.

 

Друк на пакетах, дає можливість будь-якої компанії, торговій точці або магазину максимально ефективно рекламувати і піднімати впізнаваність свого бренду або товару саме за рахунок друку на сувенірній продукції логотипів і зображень, в абсолютно різних інтерпретаціях, від суворого стилю до «кислотних» кольорів і шок реклами. Такі пакети зустрічаються нам всюди: в магазинах, торгових центрах, кіосках і так далі. Вони містять дуже корисну для споживачів інформацію про товар, про компанії, її контакти, адреса або інформацію про якісь знижки. Пакети з нанесенням друку привертають увагу потенційних споживачів і клієнтів, а значить, є відмінним засобом реклами.

 

Пакети з логотипом від УкрПак

 

Наша компанія є лідером за виробництвом пакетів з логотипом в Україні. Приклади виконаних заказів ви можете побачити за посиланням тут. Продукцію нашого виробництва часто замовляють:

 

власники магазинів різного напрямку і бутиків;

представники малого та середнього бізнесу, які бажають розкрутити свій бренд;

рекламні агентства і компанії, що спеціалізуються на організації акцій та інших заходів;

директора підприємств легкої та харчової промисловості.

 

Постійно розширюючи парк спеціалізованого обладнання, ми збільшуємо обсяг виробленої нами продукції, тим самим забезпечуючи своєчасне і якісне виконання навіть самих великих і складних замовлень.

 

Для швидкого замовлення просто зателефонуйте або напишіть нам на електронну пошту.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022