+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети майка від провідного українського виробника

Пакет майка - найбільш поширений по всій Україні поліетиленовий пакет з ручками. Його популярність серед продавців різних товарів легко пояснюється:

 

низькою ціною;

 

широким діапазоном розмірів;

 

універсальністю;

 

хорошою вантажопідйомністю;

 

міцністю.

 

Ці ж характеристики роблять його затребуваними серед індивідуальних покупців, які купують пакети для побутових потреб.

 

пакети майка Пакети майка від провідного українського виробника УкрПак - популярний, зручний, функціональний тип упаковки. Вони широко застосовуються не тільки в оптово-роздрібній торгівлі, але і в якості рекламного або промо матеріалу для компаній, в офісах, на складах, в будівництві.

 

Асортимент наших пакетів майка

 

Пакет-майка може бути однотонним або з нанесеним малюнком. Можна підібрати максимально відповідний варіант до стилістичному рішенню торгової точки.

 

Поліетиленовий пакет майка - один з універсальних варіантів для надійної упаковки. Ми виготовляємо ці вироби виключно з первинної сировини, тому вони безпечні для контакту з харчовими продуктами. Наші пакети не мають запаху і не є токсичними в порівнянні з продукцією, в якій містяться добавки вторинної сировини. На нашому сайті ви можете купити пакети-майки від виробника. Ми пропонуємо доступні ціни на продукцію і вигідні умови співпраці.

 

У нас завжди в наявності вироби наступних кольорів: білі, чорні, червоні, жовті, зелені, сині, бузкові. Ви можете замовити виготовлення пакетів майка дрібним і великим оптом в будь-якому бажаному кольорі або з нанесенням логотипу або іншого малюнка.

 

Нанесення логотипу на пакети типу «майка» - нові можливості вашої реклами

 

пакети майка з логотипом Кошти, які ви витратите на замовлення такої реклами будуть працювати на ваш імідж дуже довго. Пакети з фірмовою символікою привертають особливу увагу покупців. Компанія УкрПак друкує дані із застосуванням нетоксичного фарби, і гарантує чіткі написи і малюнки. Навіть після тривалої експлуатації логотип або картинка збереже свій яскравий вигляд.

 

Найбільш затребуваним варіантом дизайну пакетів є друк фірмового логотипу. Це один з ефективних способів реклами. Ми готові взяти на себе виготовлення пакетів з символікою вашої компанії.

 

На нашому виробництві ви можете за низькою ціною купити пакети майка в типовому виконанні або замовити їх виготовлення за потрібними розмірами. Також вироби з нашого каталогу відрізняються за щільністю (у нас представлені пакети-майки товщиною від 8 до 35 мкм) та за ступенем навантаження (готові запропонувати вам вироби, здатні витримати до 30 кг).

 

Компанія «УкрПак» займається професійним виготовленням пакетів з поліетилену та інших полімерних матеріалів з логотипом і без нього. Ви можете замовити у нас будь-які пакети майка необхідних вам розмірів зі своїм логотипом.

 

Реалізуємо пакувальний матеріал, виготовлений на замовлення, з нанесенням логотипу або іншого зображення. У нашому асортименті є готова продукція: білі і кольорові пакети, «майки» з різними малюнками.

 

Технологія виробництва досить проста, однак друк кольорових логотипів і зображень вимагає професіоналізму. Накопичений за час нашої роботи значний досвід дозволяє впевнено заявляти: наша продукція - це оптимальне поєднання якості, надійності і ціни.

 

Ми маємо в своєму розпорядженні власне виробництво поліетиленових пакетів, яке знаходиться в Харкові. Ми заслужили довіру відомих компаній, які стали нашими постійними вдячними замовниками. В процесі виробництва у нас використовується сировина високої якості від провідних зарубіжних виробників. При цьому ви можете скористатися нашими послугами, перебуваючи в будь-якому місті України - ми доставляємо замовлені у нас пакети майка по всій країні.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022