+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Фірмові пакети майка та їх виробництво

Пакети-майки стали користуватися великою популярністю, однією з причин якої є їх невисока вартість. В основному нашу продукцію замовляють різні підприємства торгівлі, громадського харчування та торгово-промислові організації, які використовують їх для упаковки товарів, придбаних покупцями.

 

Однак, оцінили корисні якості цих пакетів не тільки продавці: покупці також вважають фірмові пакети-майки найкращим видом упаковки. Якщо порівнювати пакети типу «майка» з іншими видами пакувальних матеріалів, то можна виділити цілий ряд переваг, таких як:

 

відносно невелика ціна;

зручність і простота використання;

істотна вантажопідйомність;

велика місткість, яка забезпечується фальцами (бічними складками);

при виробництві можна застосувати флексодрук;

для виготовлення майок, в основному, застосовується поліетилен низького тиску, в зв'язку з чим, кінцева продукція має відносно недорогу вартість;

друк на пакетах майка має невеликі обмеження.

 

Виробництво фірмових пакетів майка

 

пакети майка Технологія виробництва цієї пакувальної продукції включає в себе кілька процесів, для яких доводиться перенастроювати устаткування під кожне окреме замовлення. Виходячи з цього, відчутну цінову вигоду можна отримати при замовленні великих партій пакетів. Так, фірмові пакети-майки проходять наступні етапи виробництва:

 

- рукавна плівка видувається на екструдері і потім рукав фальцується;

- якщо на пакети планується нанесення зображення, то область малюнка додатково обробляється на активаторі;

- за допомогою флексомашин наноситься друк;

- пакети нарізаються двостороннім ножем;

- днище пакета запаюється швом і відрізається гарячим ножем.

- завершується виготовлення пакетів типу "майка" вирубкою горла поліетиленового пакета на вирубному пресі.

 

Сучасні пакети-майки дуже міцні, але їх необхідно підбирати з урахуванням усіх технічних характеристик і параметрів, не забуваючи про те, що ці поліетиленові пакети легко рвуться, якщо в них упакувати щось гостре. Описані вище нюанси нашої роботи неодмінно зацікавлять численних клієнтів. Адже деякі виробники не обтяжують себе загострювати увагу на якість використовуваних матеріалів.

 

Ми застосовуємо особливі інгредієнти, які забезпечують пакетам-майкам зносостійкість, зручність і живучість. При замовленні нашої продукції обумовлюються всі моменти - щільність, розміри, конфігурація, колір і зображення.

 

Замовити пакети майка з логотипом

 

пакети майка з логотипом Ми виготовляємо пакети майка, які чудово підходять для поширення інформації рекламного характеру. В даний час вони стали вже невід'ємною частиною ведення бізнесу, і, як наслідок, потрібні нові можливості, які засновані на запитах наших клієнтів. В нашому каталозі товарів наведено найбільш поширені варіанти замовної продукції: вибирайте найбільш відповідні до ваших потреб пакети майка з логотипом.

 

Ми ж намагаємося думати про якість, щоб не підводити замовників, і вона завжди відповідає високим вимогам. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, що дуже важливо з точки зору експлуатаційних властивостей.

 

Для виготовлення фірмових пакетів майка використовується метод флексографії. Це технологія швидкісного друку, в якій застосовують еластичні гумові форми і швидковисихаючі рідкі фарби. Ми надрукуємо на пакети логотип вашої фірми або будь-яке інше зображення. Подібні вироби дуже популярні, так що ефект від реклами, нанесеної на пакет, буде безсумнівно високим. Всі дізнаються про ваші товари, а ви придбаєте наші пакети-майка за дешевою ціною.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022