+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Замовлення пакетів з логотипом - доступна і ефективна реклама

Компанія УкрПак впевнено займає одну з лідируючих позицій на ринку України, оскільки вже більше 10 років ми забезпечуємо замовників надійною пакувальною продукцією і допомагаємо їм рекламувати себе на споживчому ринку. За цей час у нас з'явилися сотні задоволених постійних клієнтів. Більшість з них - це представники роздрібної торгівлі: від великих мереж до невеликих магазинів.

 

Зробивши у нас замовлення пакетів з логотипом, ви отримаєте гарантовано якісну рекламну продукцію за низькою ціною.

 

Чому маркетологи вибирають рекламу на пакетах

 

реклама на пакетах Просування бренду - справа важлива і необхідна. Розуміє це будь-який успішний керівник підприємства. Залучення великої кількості нових покупців, інформування потенційних клієнтів і збільшення запам'ятовування, впізнаваності логотипу - ось основні цілі, які ставить перед собою безліч компаній кожен день.

 

Розміщення реклами на банерах, замовлення рекламних роликів на телебаченні обходяться дуже дорого. Маркетологи давно знають, що хороша реклама - не означає дорога. Найдоступнішим способом просунути бренд вважається замовлення пакетів з логотипом.

 

Вартість розміщення логотипу на пакетах мінімальна, доступна кожному. Але при цьому ви повинні не тільки подбати про дизайн рекламного зображення, а й вибрати найбільш підходящу модифікацію поліетиленових пакетів. Для вас є кілька варіантів: пакети майка, з вирубними або петльовими ручками, з донною або бічною складкою. Найбільш популярними вважаються пакети типу «майка» і «банан».

 

Як матеріал використовується поліетиленова плівка високого, середнього та низького тиску. Колір плівки також можна вибрати під замовлення.

 

ПВТ - поліетилен високого тиску відрізняється м'якістю, гладкістю, вантажопідйомністю до 5 кг. Еластичний і зносостійкий. Застосовується в основному для виготовлення пакетів банан.

 

ПСТ - для виробництва використані змішані гранули. Вважається більш надійними, ніж його першим типом, але погано тягнеться.

 

ПНТ - відмінна місткість, низька вартість. Застосовується для виробництва пакетів майка.

 

Незалежно від того, яку саме упаковку ви вирішите придбати, їй будуть характерні:

 

безпечність;

 

водостійкість;

 

можливість багаторазового застосування;

 

герметичність;

 

стійкість до механічних пошкоджень;

 

хороша вантажопідйомність.

 

Пакети з вашою фірмовою символікою найбільш доречні при продажі вашого товару в магазині. Імідж вашого підприємства підвищиться, якщо клієнт отримає продукцію в унікальній упаковці. Під час проведення рекламних акцій ви можете роздавати пакети з логотипом, поклавши ваш товар та рекламні проспекти в якості подарунка. Це збільшить запам'ятовуваність бренду, так як багато покупців будуть носити в них необхідні предмети з собою щодня. Більшість людей використовують упаковку для зберігання особистих речей, продуктів харчування і т.д.

 

Замовлення пакетів з логотипом оптом на кращих умовах

 

пакети з логотипом Замовлення пакетів з логотипом - послуга, в якій найбільше зацікавлені наші клієнти. Забезпечення наших клієнтів якісною та недорогою продукцією досягається завдяки застосуванню високотехнологічної сучасної техніки, дотримання технології виробництва та застосуванню власного ноу-хау.

 

Співпраця з нами гарантує:

 

оптимальні ціни;

 

придбання тільки якісної продукції;

 

виконання замовлення в максимально стислі терміни;

 

доставку по всій Україні.

 

Отримати детальну інформацію про товар, задати питання та оформити замовлення можна в нашому відділі продажів (контакти вказані на сайті). Ми уточнимо ваші побажання і допоможемо замовити пакети з логотипом, які допоможуть в обслуговуванні клієнтів і рекламі вашої компанії.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022