+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Стретч плівка палетна та харчова

У компанії УкрПак ви можете купити стретч плівку за вигідною ціною. Це сучасний матеріал, який ми випускаємо в основному для ручного пакування всіх типів товарів і вантажів. Правильно підібраний плівковий матеріал широко застосовується в торгівлі, промисловості, логістики, на харчовому виробництві і в побуті.

 

Стретч плівка палетна для упаковки

 

стретч плівка палетна Цей різновид стретч плівки виготовляється з первинної гранули стретч з додаванням вторинної сировини. Готовий матеріал відмінно розтягується в процесі роботи і стискається до початкових розмірів. Це робить його дуже затребуваним при обробці і упаковці продуктів, не харчових товарів, вантажів будь-яких розмірів.

 

Плівка для ручної обмотки (прозора або з додаванням пігменту) відрізняється простотою намотування без використання механізмів. У торгівлі і при складської обробки вантажів можуть застосовуватися спеціальні диспенсери для плівки.

 

Компактний розмір рулону, прекрасні споживчі властивості і доступна вартість - основні переваги пакувальних стретч плівок, призначених для ручної обмотки штучних і групових вантажів.

 

Стретч плівка пакувальна використовується як для обмотки палет з вантажем, так і для створення індивідуальної упаковки. За допомогою ручного стретча забезпечується фіксація і захист різних видів продукції - від великогабаритних меблів до кришталевих келихів. Допускається застосування розтягується полімерної стрейч плівки для обмотки запакованих продовольчих товарів.

 

Пакування вантажів може здійснюватися кількома способами:

 

ручної обмоткою без додаткового обладнання;

 

вручну із застосуванням диспенсера для розмотування;

 

вручну з використанням поворотних платформ або власників.

 

Стретч плівка палетна для ручної упаковки дозволяє:

 

знизити ризик пошкодження товарів на етапах зберігання та транспортування,

 

захистити продукцію від вологи і забруднення,

 

поліпшити естетичні якості перевезених вантажів,

 

підвищити ефективність складського вантажообігу.

 

Харчова стретч плівка

 

стрейч плівка харчова Виготовляться з полівінілхлориду та застосовується для упаковки харчових вантажів, наприклад, напівфабрикатів, м'ясних виробів, сиру і т. д. Харчова стреч плівка дозволяє надовго зберегти свіжість продуктів, а також їх смакові якості.

 

Завдяки використанню ПВХ її властивості відрізняються від інших видів плівки, при виробництві яких застосовується поліетилен. Завдяки цьому вдається упаковувати в дану плівку продукти, які мають підвищену жирність, а також розігрівати або розморожувати упаковані продукти в мікрохвильовій печі.

 

Головні переваги харчової стретч плівки:

 

- висока стійкість до жирів, що дозволяє розфасовувати продукти харчування, що містять велику кількість жиру і масел;

 

- газопроникність, яка дозволяє продовжити термін зберігання деяких харчових продуктів, зокрема, хліба, фруктів, овочів або свіжого м'яса;

 

- найвища стійкість до різного роду агресивних впливів навколишнього середовища;

 

- упаковка протягом тривалого терміну зберігає свої початкові характеристики і привабливий зовнішній вигляд;

 

- плівка, виготовлена з полівінілхлориду, міцна, дозволяє рівно обрізати плівку під час упаковки товарів незалежно від того, які пристрої застосовуються в процесі фасування.

 

Важливо відзначити, що продукти можна упаковувати в ПВХ харчову плівку як за допомогою спеціальних механізмів, так і вручну.

 

В плівку з ПВХ можна упаковувати навіть фрукти і овочі: вона дозволяє поглинати з повітря кисень і виділяти вуглекислий газ, що істотно продовжує терміни їх зберігання.

 

Компанія УкрПак - великий виробник пакувальних матеріалів: пропонуємо вигідні умови співпраці і низькі ціни на палетну і харчову стретч плівку.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022