+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Фірмові поліетиленові пакети з друком логотипу

Перед кожною компанією, яка планує зробити замовлення фірмових поліетиленових пакетів зазвичай стоять схожі завдання. Головне - отримати якісний продукт: пакети з логотипом, які приємно взяти в руки і не соромно вручити своїм клієнтам і / або партнерам - при продажах, проведенні презентацій або виставок.

 

Фірмові пакети з поліетилену з нанесенням друку логотипу повинні відповідати своєму призначенню за розмірами, міцності, функціональності. Щоб вміст зручно розміщувалося в ньому, і не було побоювань, що пакет порветься в самий невідповідний момент при його використанні.

 

Логотип повинен бути надрукований чітко, яскраво, із суворим дотриманням фірмових кольорів. Фарба зобов'язана міцно триматися, щоб не відвалюватися від механічних або погодних впливів, не мати запаху.

 

Замовлення потрібно виготовити і відправити вчасно, з доставкою на вказану адресу замовника зручним для нього відправником.

 

Для вирішення цих завдань ключовим моментом є вибір надійного і професійного виробника, яким, без сумніву, є відома в Україні фірма УкрПак.

 

Критерії вибору виробництва пакетів з логотипом

 

фірмові поліетиленові пакети Для новачків, які сумніваються у виборі виробника фірмових пакетів з нанесенням логотипу, наші фахівці навели важливі рекомендації.

 

Перш за все, почніть з ціни: провівши моніторинг ринку, ви зрозумієте, що є прямі виробники і є посередники, у яких ціна іноді в 2 рази вище.

 

Але, вибираючи з прямих виробників, не забувайте відому приказку «дуже дешево добре не буває». Не відразу хапайтеся за найнижчу ціну.

 

Оцініть компанію в цілому. Зазвичай в цьому допомагає досвід роботи компанії - скільки років вона займається випуском даної продукції, позитивні і правдиві відгуки клієнтів, асортимент продукції, який компанія готова запропонувати.

 

Навіть якщо ви точно знаєте, які пакети вам потрібні, ознайомтеся з усім можливостями виробника. Можливо, за майже той же бюджет, ви зможете замовити більш презентабельні або оригінальні пакети і здивувати своїх партнерів і клієнтів. А іноді це допоможе і заощадити.

 

При замовленні пакетів розкажіть менеджеру, для яких цілей вони будуть використовуватися.

 

Грамотний, кваліфікований менеджер обов'язково запропонує найбільш підходящі для вас розмір і щільність пакетів. В результаті вміст буде легко входити в пакет, а пакет не порветься в самий не потрібний момент.

 

Враховуйте при замовленні ці підказки, ви напевно не помилитеся з вибором виробника.

 

Замовити фірмові пакети з друком на виробництві УкрПак

 

пакети з друком логотипу Ваші вигоди при розміщенні замовлення у нас: у нашій компанії діє система контролю продукції, що випускається, яка гарантує високу якість кожного виробленого тиражу пакетів.

 

Ви і ваші партнери не забрудните руки при використанні пакетів, вони не порвуться в самий невідповідний момент. У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали та імпортні фарби з відмінною адгезією.

 

Ви в будь-якому випадку укладетеся в виділений бюджет і підберете пакети з логотипом під свої потреби. Наше обладнання може випускати різні види фірмових поліетиленових пакетів, кожен з яких має кілька типорозмірів різної міцності і колірної гами. Менеджери допоможуть підібрати саме Ваш вид і розмір фірмової упаковки.

 

Вам буде комфортно робити замовлення на пакети. Ввічливі і кваліфіковані менеджери узгодять з вами всі нюанси на замовлення. Надійність виконання робіт обумовлена багаторічним досвідом роботи нашої фірми на ринку пакетів і упаковки.

 

Виробництво УкрПак - для тих, хто шукає фірмові поліетиленові пакети з нанесенням логотипу.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022