+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Навіщо потрібні пакети з логотипом

Будь-яка компанія для свого просування на ринку і реклами своїх товарів і послуг використовує всі доступні засоби. Одним з варіантів підвищення впізнаваності серед клієнтів і партнерів може стати використання поліетиленових пакетів з логотипом або іншим фірмовим зображенням.

 

Як відзначають експерти з виготовлення упаковки для продуктів, з одного боку, будь-який пакет перш за все сприймається як зручний аксесуар для упаковки, зберігання і перенесення придбаних товарів та продукції компанії. Також його можна використовувати під час презентації та виставок. У пакети можна покласти роздатковий і інформаційний матеріал, який вручається кожному відвідувачу. Під час проведення промо-акцій пакети також можна застосувати для упаковки.

 

Інша вигода від використання пакетів полягає в їх використанні як носія інформації. Нанесене зображення або логотип стають доступні для огляду великої кількості людей: поліетиленові кульки завжди на виду, тому що покупці несуть в них товари, які закупили, до себе додому. Коли людина постійно спостерігає один і той же той же логотип, вона починає довіряти цій фірмі вже на рівні підсвідомості. За допомогою реклами на пакетах ви зможете істотно збільшити аудиторію своїх споживачів.

 

Чому варто купувати пакети з логотипом

 

пакети з логотипом Для цих виробів притаманний естетичний зовнішній вигляд, а покупці завжди вибирають привабливу і зручну упаковку. Вони представлені у великій різноманітності розмірів, а тому в них можна упакувати фактично будь-яку покупку, починаючи від великої кількості продуктів, закінчуючи електронікою. По суті, це дуже практична пакувальна продукція.

 

Багатьох клієнтів пакети з логотипом приваблюють своєю можливістю багаторазового використання. Виготовляється така продукція з міцного поліетилену, який відрізняється довговічністю. Термін служби такої упаковки обмежений тільки ушкодженнями механічного походження, які виріб отримує в процесі експлуатації. Низька вартість робить цю продукцію досить популярною у всіх категорій населення.

 

Нанести зображення на поліетилен можна багатьма методами друку. Але найчастіше вибирається флексодрук, який передбачає автоматизоване високошвидкісне нанесення фірмового зображення. Він має ряд переваг перед іншими способами.

 

Вибір пакетів з логотипом

 

пакети банан з логотипом Існує безліч варіантів виготовлення рекламних пакетів з логотипом. Залежно від сфери діяльності компанії, планованого тиражу і виділеної суми ми підкажемо найбільш прийнятний вид пакета. Так, наприклад, рекламні пакети дешево обійдуться, якщо замовити «маєчки», проте це аж ніяк не презентабельний варіант для рекламної кампанії. Проте поліетиленові пакети банан з нанесенням друку будуть найбільш доречними: це найпоширеніший вид продукції, що замовляється на нашому виробництві. Слід зазначити, що на ці рекламні пакети ціна трохи вища, але нестандартний підхід, оригінальність і тонкий смак швидко окупляться.

 

Коли компанія замовляє оптом пакети з логотипом для того, щоб поліпшити обслуговування своїх клієнтів, вона тим самим демонструє, що клієнти важливі для неї, і про них піклуються. Купівля пакувальних матеріалів такого типу добре підкреслить загальний стиль організації і зробить багато для підтримки іміджу.

 

У поліетиленових пакетів з логотипом УкрПак чудове співвідношення якості і міцності. Існують різні різновиди пакувальної продукції, які ви можете вибрати у нас відповідно до потреб вашого бізнесу. Вартість пакетів обумовлена вашими вимогами і тиражем. Щоб ефективно залучити нових клієнтів просто скористайтеся нашими пропозиціями з каталогу товарів.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнеры



Следуйте за нами!
Ukrpak © 2022