+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Купити пакети з поліетилену високого тиску в компанії УкрПак

Компанія УкрПак є великим виробником пакувальних виробів в Україні, здатним гарантувати не тільки якість, але і широкий асортимент. У нас можна купити пакети з поліетилену високого тиску (ПВТ) - незамінний матеріал для компаній, зайнятих в комерційній і промисловій сфері, сільському господарстві і т.д. Наша упаковка має прекрасні технічними і експлуатаційними характеристиками, а її вартість залишається на прийнятному рівні.

 

Чому варто купити пакети ПВТ

 

пакети з поліетилену високого тиску Ці пакувальні вироби мають важливі переваги:

 

хороша вантажопідйомність - пакети не розриваються і мають мінімальні показники деформації;

 

стійкість до проколів - пакети, виконані з даного матеріалу, чудово підійдуть як для упаковки, так і перевезення та зберігання предметів з гострими неоднорідними краями. У разі пошкодження полотна, деформація не продовжить розходитися по поверхні пакета, а залишить маленький отвір, який не буде збільшуватися, навіть при підйомі пакета;

 

зручність використання - найчастіше виготовляються за індивідуальними параметрами замовника, які розраховуються в залежності від призначення. Це звільнить вас від необхідності додаткової підгонки упаковки до потрібного розміру. У пакувальному процесі досить просто взяти готовий пакет і скласти в нього продукцію. Це економить час співробітників, що займаються упаковкою і фасуванням, а значить, покращує виробничі показники.

 

Більшість пакувальної продукції випускається на виробництві УкрПак з друком логотипу та іншої фірмовою символікою. Так упаковка набуває властивостей рекламного носія - ефективного і недорогого. Поліетиленові пакети можуть бути виготовлені не тільки з нанесенням друку, але ще є можливість пофарбувати і саму плівку, з якої вони виготовляються, в різні кольори. Фарбування матеріалу проводиться в момент видува ПЕТ, додаванням в сировину барвника, який повністю перемішується з гранулою ПВТ в однорідну масу. За рахунок цього практично повністю виключається можливість міграції барвника.

 

Якщо ви зацікавлені в придбанні пакетів ПВТ оптом з логотипом, то наша компанія готова взяти на себе всі етапи виробництва даної продукції, починаючи від підготовки макета закінчуючи доставкою готового замовлення.

 

Купити пакети ПВТ з логотипом в компанії УкрПак

 

купити пакети ПВТ Наші фахівці врахують всі дизайнерські побажання і підготують професійний макет з відображенням усіх лінійних розмірів виробу і друку, зазначенням колірної схеми. Після узгодження замовлення починається виробництво поліетиленової плівки. Ми завжди дотримуємось термінів і цінуємо час наших клієнтів, саме тому ми не чекаємо закінчення підготовчих робіт, для нанесення друку, а відразу після узгодження макету запускаємо процес виготовлення поліетиленової плівки.

 

Для нанесення флексодруку замовляються силіконові форми, якими наноситься колірні відбитки. Форми виготовляються строго за розмірами, і закріплюються на друковані вали, які обертаючись, фарбують поліетилен.

 

Для нанесення фірмового зображення плівка переміщається в цех флексографічного друку, де і відбувається саме нанесення, а потім просушування фарби.

 

Готова плівка з друком потрапляє в високошвидкісні машини, в яких пакети ПВТ нарізаються згідно з технічним завданням замовника.

 

Технічні можливості виробництва УкрПак дозволяє випускати пакети різних модифікацій. Вам залишається лише визначитися з необхідною формою і розмірами, а також ступенем прозорості та іншими характеристиками.

 

Щоб оформити замовлення, отримати розгорнуту інформацію або задати ваші запитання, достатньо зв'язатися з менеджерами компанії УкрПак.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022