+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети Луцьк, оптова ціна на пакети з поліетилену

Поліетиленові пакети Луцьк

 

Поліетиленові пакети в місті Луцьк можна купити за оптовою ціною на виробництві УкрПак. Наше підприємство виготовляє поліетиленові пакети, як в типовому виконанні, так і за індивідуальними параметрами замовників з друком логотипу. Ми є національним виробником, здійснюючи поставки продукції торговим організаціям і приватним особам за оптовими цінами прямо з виробництва у Волинську область.

 

Для вас доступні наступні модифікації кульків: типу «майка», «банан», «фасувальні» та інші. Рекомендуємо замовляти у нас не тільки звичайні «кульочки», а й фірмові пакети з нанесенням логотипу, оскільки це буде для вас найефективнішою рекламою. Ми виконуємо всі роботи на сучасному обладнанні, контролюючи якість пластикових кульків.

 

Поліетиленові пакети в місті Луцьк відносяться до категорії продукції масового споживання, яка широко використовується в роздрібній торгівлі. У вас є можливість прорекламувати себе, замовивши виготовлення продукції з флексодруком. Оскільки покупцям необхідно надати пакувальні вироби при кожній покупці, то обсяги замовлень завжди є значними. Для вас буде вигідно замовляти їх у надійного виробника, який запропонує вам найкращі умови співпраці.

 

Щоб купити поліетиленові пакети в місті Луцьк, телефонуйте ☎  095-556-72-72, 096-556-72-72, 063-556-72-72. Наші менеджери допоможуть вам у всіх питаннях, нададуть необхідні розрахунки. Всі вимоги щодо необхідного вам продукції ви завжди можете скинути нам по електронній пошті Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Наші фахівці оперативно узгодять всі деталі замовлення та проконтролюють його доставку вам.

 

Мінімальна партія типових виробів - від одного мішка, з логотипом - від 10 тисяч штук. Приймаємо різні форми оплати. Співпрацювати з нами вигідно, адже у нас найкраща ціна на поліетиленові пакети в місті Луцьк, є додаткові знижки при великих оптових замовленнях.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022