+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети для продажу будівельних матеріалів

Будівельні супермаркети, центри, бази та невеликі магазини завдяки постійній необхідності в проведення ремонтних робіт, мають стабільний попит на свою продукцію. Для продажів будівельних матеріалів в роздріб потрібно мати надійні поліетиленові пакети, у яких покупцям буде зручно переносити зроблені покупки.

 

Поліетиленові пакети для будівельних матеріалів Найбільш популярними в магазинах, особливо в тих, що продають важкий та об’ємний товар, є пакети майка. Ці пакети в нашій країні вже давно широко відомі. Свою назву вони отримали завдяки особливій будові ручок. Їх також можна відрізнити за характерними бічними складками, які забезпечують пакетам значну місткість і високу міцність, навіть при малих товщинах. Більшість поліетиленових пакетів з конструкцією «майка» виготовляється з поліетилену низького тиску.

 

Міцність поліетилену низького тиску в сукупності з конструктивною міцністю, дозволяють використовувати поліетиленові пакети малої товщини, що дає економію у вартості.

 

Як правило, розміри даних поліетиленових пакетів майка можуть варіюватися від зовсім маленьких, витримують 0,5 кг, до великих - на 15 кг і більше. Їх розмір і міцність залежить від призначення, а саме від продукції, яку будуть в них упаковувати.

 

Крім розмірної сітки, поліетиленові пакети майка відрізняються ще й зовнішнім дизайном, а саме кольором і малюнком. Це можуть бути будь-які мотиви або прінти, а також емблема або логотип компанії. Також ця поліетиленова продукція може бути без малюнка.

 

Поліетиленові пакети майка давно є найпоширенішим видом упаковки у торгових компаній. Саме тому більшість супермаркетів, різні торгові центри активно використовують їх в своїх цілях, так як неможливо знайти більш простого і економічного варіанта.

 

З огляду на технологічні особливості виробництва, на ринку склалися певні рекомендації щодо вибору малюнків для пакетів майка: складні малюнки зазвичай не рекомендуються для таких пакетів. Також, чим тонше пакет, тим менша кількість кольорів друку і простіше малюнок варто розміщувати на пакеті.

 

пакети майка для продажу будівельних матеріалів Наша компанія займається виробництвом і оптовим продажем поліетиленових пакетів. Завдяки великому досвіду та сучасної технічної бази, ми можемо виготовити поліетиленові пакети майка всіх затребуваних розмірів, міцності і дизайну. УкрПак пропонує вам виробництво пакетів майка за індивідуальними розмірами з нанесенням вашого логотипу. Такі пакети вигідно купувати оптом, тому що вартість багато в чому буде залежати від тиражу, розміру, товщини і кількості кольорів логотипу.

 

Якщо ви хочете замовити пакети майка із друком логотипу, ми радимо скористатися економічним варіантом - пакети з ПНД. Висока експлуатаційна можливість підтверджує доцільність рішення.

 

Завдяки використанню сучасних методів флексографии, ми виготовляємо друк в гранично короткі терміни, поза шкоди якості і цінового аспекту для наших клієнтів. Купуючи пакети з малюнком і без малюнка оптом, ви можете отримати додаткові знижки і спеціальні умови на подальшу співпрацю.

 

Широка поширеність «майок» робить їх особливо привабливими для іміджевої реклами. Практично кожен магазин, що продає будівельні матеріали, використовує такі пакети зі своїм фірмовим малюнком. Багато великих брендів розміщують рекламу на поліетиленових пакетах для створення позитивного іміджу торгової марки.

 

Телефонуйте або пишіть: усі необхідні контактні дані є на сайті УкрПак - http://www.ukrpak.com. Ми зробимо поліетиленові пакети для продажу будівельних матеріалів оперативно і якісно.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022