+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети з прорубною ручкою і флексодруком

Флексодрук на пакетах - це автоматичний процес розміщення кольорового  логотипу на пакети, тому якщо ваші побажання обмежені однією-двома тисячами білих пакетів популярного розміру і скромним друком в 1 колір по центру пакету, то поліетиленові пакети з флексодруком явно не для вас. Тираж від 5000 штук вже може бути прийнятий до розгляду, але зазвичай приймаються замовлення на виготовлення пакувальної продукції з друком від 10 000 примірників. Ми дозволяємо реалізувати сміливі дизайни поліетиленових пакетів як за розмірами, так і за друком.

 

Виготовлення пакетів з прорубною ручкою і флексодруком

 

пакети з прорубною ручкою і флексодруком Кульки з прорубною (вирубною) ручкою виготовляються з різних видів поліетилену (ПВТ, ПСТ, ПНТ). Ручки у пакетів вирубуються штампом і при необхідності посилюються. Це означає, що якщо ви замовляєте пакет 40х50 см, то розмір пакета по висоті (50 см) дається разом з ручкою, а корисна частина пакета за висотою менше десь на 10 см. Пакети з прорубною ручкою витримують більшу вагу в порівнянні з пакетами з петлевою ручкою тієї ж щільності.

 

Важлива перевага вирубної ручки - індивідуальність форми. Стандартно ручка завжди робиться овальної форми, але на замовлення замовника форма і розмір можуть бути змінені. Наприклад, готель пропонує своїм гостям свіжу пресу і щоб пакет рівно висів на дверній ручці, краще замовляти поліетиленові кульки з круглою ручкою, вироби з овальною ручкою будуть висіти криво, а це вже не солідно.

 

поліетиленові пакети з флексодруком Метод флексографії розширює можливості з нанесення логотипу. Полем задруківки є практично весь пакет. Зверху пакета зображення йде на виліт, тобто можна друкувати не тільки до ручки, але задрукувати і ручку. Якщо у пакетів з прорубною ручкою є донна складка, то друк логотипу можна запустити на 0,5-1 сантиметр в складку. Якщо донної складки немає, то знизу завжди залишатиметься смуга близько 1 см. З боків пакета з флексодруком завжди залишаються без друку вертикальні смуги уздовж шва, ширина цієї області близько 5 мм. Ці ділянки не зафарбовуються.

 

Виготовлення пакетів з друком завжди пов'язана з труднощами технічного характеру. Якщо в процесі виробництва пакетів з ПВТ з логотипом не додавати барвник, то вийдуть прозорі поліетиленові пакети. Плівка не вбирає в себе фарбу і тому великий досвід і відмінне (як правило дороге) обладнання - це запорука якості.

 

Посилення вирубних ручок поліетиленових пакетів

 

Значна кількість пакетів з прорубною ручкою виготовляється з їх зміцненням: товсті полоси поліетилену прямокутної форми приварюють зсередини пакетів до області, де знаходиться вирублена ручка. Гаряче посилення прорубної ручки надійно закріплює полосу поліетилену зсередини пакету. Це важлива перевага перед холодним посиленням ручки за рахунок приклеювання.

 

Зміцнення вирубних ручок робиться не випадково, поліетиленові пакети з прорубною ручкою витримують більше навантаження, в порівнянні з кульками тієї ж щільності, але без зміцнення. У процесі гарячого зміцнення ручки незначно деформується область пакета навколо вирубний ручки, нагадує силует вафлі. У рідкісних випадках замовнику принципово, щоб поліетиленові пакети були повністю гладкими і міцними. Для цього можна обійтися без зміцнення ручки і посилити вантажопідйомність пакетів за рахунок збільшення товщини поліетилену.

 

Високоякісний флексодрук допоможе виділити вашу рекламу, і ваші поліетиленові пакети з прорубною ручкою не залишаться непоміченими. Завдяки своєчасному контролю на власному виробництві ми можемо вам гарантувати, що ви отримаєте саме той малюнок, який затвердили.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022