+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленова плівка

Плівка із поліетилену – один із найзатребуваніших пакувальних матеріалів. Таку популярність плівка здобула завдяки своїм споживчим характеристиками. Вона гарно розтягується, герметично запаковує будь-який товар. До того ж коштує плівка не дорого.

 

Поліетиленова плівка від УкрПак

 

Поліетиленова плівка Виробництвом та продажем поліетиленової плівки найвищої якості займається компанія УкрПак. Починаючи з 2009 року ми виготовляємо вироби із поліетилену великими тиражами. Якість продукції підтверджена відповідними вимогами. Особливим попитом користуються поліетиленові вироби з фірмовим логотипом.

 

Поліетиленова плівка з логотипом, окрім своїх основних завдань виконує також рекламну функцію. Наші замовники надають перевагу саме плівці з логотипом. Зображення на пакети та плівку наносять за допомогою флексографічних машин. Ці  апарати одночасно можуть наносити на поліетилен до 8-и кольорів (за звичай до 4-х). Флексодрук – сучасний та економічно вигідний метод.   

 

Виготовлення плівки завжди починається з екструзії гранульованого поліетилену. На нашому виробництві можливе виготовлення як ПВТ, так і ПНТ плівки. ПВТ плівка може бути використана як самостійний виріб із поліетилену, а може використовуватись для виготовлення пакетів з гладенькою поверхнею. ПНТ-гранули дозволяють отримати міцну поліетиленову  плівку або надійний пакет.

 

Крім гранул поліетилену в екструзійні апарати також додають барвники, якщо плівка буде кольоровою та добавки, які покращують характеристики виробу. Якісні барвники дозволяють отримати плівку практично будь-якого кольору. Поліетиленові гранули нагріваються у екструзивному обладнанні, де утворюють однорідну масу з добавками. Така маса проходить через отвір, що формує поліетиленову плівку. 

 

Екструзія – це лише перший етап у виготовленні виробів із поліетилену. Далі її оброблюють коронним розрядом, для того щоб покращити зціплення з флексографічними фарбами. Після чого плівку змотують в рулони і відправляють на флексографічний апарат для нанесення малюнку.

 

Види поліетиленової плівки

 

замовити поліетиленову плівку Поліетиленова плівка може бути декількох видів в залежності від того в яких галузях вона використовується. Вона може бути:

 

-         Технічною – таку плівку використовують у сільському господарстві, хімічній промисловості, на виробництвах.

-         Харчовою – може бути використана у мережі харчової промисловості. Така плівка безпечна і підходить для контакту з продуктами харчування. У супермаркетах таку плівку використовують для упаковки хлібобулочних виробів, напівфабрикатів власного виробництва і т. д. Вона збільшує строк придатності продукції.

 

 Харчова плівка, так як і технічна, може бути різної щільності. Так, наприклад, для упаковки риби або м’яса використовують плівку більшої щільності, ніж для упаковки овочів та фруктів. Найчастіше замовляють прозору харчову плівку з логотипом виробника. Це дозволяє покупцеві безперешкодно оглянути товар, а також швидко визначити до якої торгової марки відноситься продукт.

 

Поліетиленова плівка відрізняється від інших матеріалів хорошою міцністю, має гідроізоляційні властивості, надійно захищає продукти. Також виготовляють плівку стійку до низької або високої температури. 

 

Компанія УкрПак пропонує поліетиленову плівку різного призначення та товщини для промислового та домашнього використання. Ми самі виготовляємо поліетиленову плівку, тому впевнені у якості товару та його споживчих характеристиках. Замовляйте поліетиленову плівку у нашого менеджера та отримуйте її в найкоротший термін, завдяки зручній доставці по всій Україні. 

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022