+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові мішки

поліетиленові мішки Поліетиленова продукція швидко заполонила ринок вітчизняних пакувальних товарів. Її можна зустріти у великих містах та невеликих поселеннях. Річ у тім, що ця зручна продукція може замінити велику кількість аналогічних виробів з більш дорогих матеріалів. Поліетилен має високі показники якості. Він не вступає в контакт з продуктами харчування, використовується у всіх сферах життєдіяльності, має невелику ціну.

 

Одним із найпоширенішим виробом із цього матеріалу є поліетиленові мішки. Це незамінна річ на виробництві та у торгівлі. Мішки використовують у будівництві, хімічній промисловості, і навіть у сільському господарстві. Також в них можна упакувати дрібні автомобільні запчастини, комбікорм, різноманітну хімічну сировину. Усі вищезгадані товари добре транспортуються у поліетиленовій тарі. Мішки надійні та міцні, вони оберігають будь-який товар від пошкодження. Поліетиленові вироби можна використовувати повторно, наприклад, для утилізації відходів.

 

Поліетиленові мішки від УкрПак

 

У торгівельні сфері поліетиленові мішки використовують для зберігання гранульованої та розфасованої продукції. Це можуть бути макарони, цукор, сіль борошно і т. д. Мішки стійкі до температурних коливань, їх можна використовувати в будь-яку пору року. Поліетилен – інертний матеріал, тому в такій упаковці можна транспортувати продукти харчування.

 

Замовити поліетиленові мішки можна в компанії УкрПак. Ми працюємо з оптовими та індивідуальними замовленнями. Виробничий комплекс компанії розрахований на виготовлення великих тиражів поліетиленової продукції. Товщина та розмір поліетиленових виробів може відрізнятись. Все залежить від того, який  товар них буде упаковано. У продажі є різноманітні мішки за розміром та товщиною. Конструкція цих виробів має свої особливості. Так, мішки мають один донний шов. В деяких випадках шов може бути додатково укріплений.

 

Поліетиленові мішки можна використовувати в якості рекламного інструменту. На них з легкістю можна нанести логотип фірми. Така послуга коштує недорого, але є дійсно ефективною. Флексографічні машини за короткий проміжок часу надрукують необхідну кількість мішків з логотипом. Після чого ви зможете упакувати свій товар в оригінальну фірмову упаковку, яка обов’язково привертатиме увагу покупців.

 

Логотип повинен допомогти покупцеві впізнати та запам’ятати фірму. Саме тому на мішки також варто наносити корпоративне зображення.  За допомогою флексографічного апарату на плівку можна нанести за звичай до 4-х кольорів одночасно. Фарби на водній основі, дозволяють замовити поліетиленові мішки з логотипом навіть для упаковки продуктів харчування.

 

УкрПак працює на ринку поліетиленової продукції з 2009 року. Для того щоб втриматись на ринку, ми виготовляємо виключно високоякісну продукцію з поліетилену. З того часу нічного не змінилось, ми і надалі забезпечуємо своїх клієнтів пакетами, мішками та плівкою з високими споживчими властивостями. Замовити поліетиленові мішки або будь-яку іншу продукцію ви можете у нашого представника.

 

 

Як замовити поліетиленові мішки

 

Щоб зробити замовлення партії поліетиленових мішків заздалегідь визначиться, де вони будуть використовуватися та які параметри для вас є прийнятними (розміри, з якої сировини повинні виготовлятися мішки, товщина плівки для мішків, наявність або відсутність логотипа для флексодруку на мішках). Якщо вам важко визначитися з деякими параметрами, наші менеджери проконсультують вас відносно всіх технічних особливостей виробництва.

 

Замовляйте якісні поліетиленові мішки на виробництві УкрПак, та отримайте надійну упаковку для свого бізнесу.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнеры



Следуйте за нами!
Ukrpak © 2022