+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакувальні вироби з друком логотипу

Сьогодні жодна сфера промисловості не обходиться без поліетиленової упаковки. Її цінують за гігієнічність, дешевизну, малу вагу, простоту зберігання. Крім того, це універсальний рекламний носій: замовити поліетиленові пакети з логотипом - простий спосіб заявити про себе широкій аудиторії. В умовах жорсткої конкуренції важливо першим проявити турботу про клієнтів, запропонувавши їм не тільки яскраві, але і практичні пакувальні вироби.

 

Поліетиленова упаковка поширена в таких областях:

 

- ритейл - великі супермаркети і невеликі магазини реалізують пакети на додаток до основної продукції;

 

- медицина і фармацевтика - поліетиленова упаковка цінується за її гігієнічність;

 

- сувенірна продукція, декор - яскраві пакети доповнюють загальне враження від подарунка;

 

- клієнтський сервіс -  у фірмові пакети упаковують бонусні карти, буклети, спеціальні пропозиції, анкети та повідомлення.

 

Особливості пакувальних виробів з нанесенням друку

 

друк пакетів з логотипом При сучасному розмаїтті упаковки пакети з логотипом, фірмовим символом або барвистим зображенням незмінно привертають увагу. Такі кульки використовуються в якості фірмової, сувенірної та іміджевої упаковки для подарунків на виставках або в роздрібній торгівлі. Фірмова упаковка підкреслює оригінальність торгової марки, покращуючи її конкурентоспроможність.

 

Нанесення фірмового логотипу або адреси компанії перетворює її в ефективний рекламний носій. Основний секрет - в багаторазовому «контакті» із споживачами: вони будуть згадувати про вашу компанію кожен раз, коли будуть бачити вашу назву на упаковці.

 

Наше виробництво в разі потреби запропонує послуги дизайнера, який підкаже хороше рішення і допоможе оформити пакет з логотипом в корпоративному стилі. Терміни виготовлення рекламних пакетів мінімальні, але якість від цього зовсім не страждає. Ми працюємо тільки з професійним обладнанням, яке регулярно проходить перевірку, тим самим, не допускаючи помилок в роботі.

 

При виготовленні поліетиленових пакетів з логотипом можна використовувати матеріали наступних типів:

 

- поліетилен низького тиску - матовий, шорсткий, тонкий;

 

- поліетилен високого тиску - щільний, еластичний, гладкий;

 

- поліетилен середнього тиску - усереднений варіант.

 

Розрізняються вироби і зовні:

 

- пакети типу «майка» - недорогі, міцні (до 20 кг), місткі, довговічні;

 

- моделі з вирубною ручкою - стильні, презентабельні, зручні для відображення рекламної інформації через плоску форму.

 

Рідше застосовуються нестандартні моделі - пакети типу «банан» з укріпленою ручкою (посилення «рейтер)». При виготовленні таких пакувальних виробів використовуємо флексографічний друк, що дозволяє отримувати поліетиленові пакети з логотипом на замовлення дешево та задовольнити потреби максимальної кількості клієнтів.

 

Замовити фірмові пакувальні вироби з поліетилену

 

упаковка з друком Виробництво «УкрПак» спеціалізується на виготовленні фірмової пакувальної продукції будь-якої складності для українських споживачів. Друк упаковки буде виконаний в максимально стислі терміни. Хочете переконатися - ми надішлемо зразки готових робіт, вивчимо ваш проект і запропонуємо варіанти його виконання.

 

Величезний вибір витратних матеріалів, значний парк обладнання і професіоналізм співробітників - гарантія того, що пакети поліетиленові з логотипом будуть виготовлені точно відповідно до початкового задуму. Оптовим покупцям і постійним клієнтам пропонуємо додаткові знижки. Телефонуйте, розповімо все докладно!

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022