+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленовий пакет

У сучасному світі найбільш необхідним товаром все частіше визнають поліетиленовий пакет. Без цього виробу із поліетилену важко собі уявити торгівельно-економічні відносини. Він використовується для упакування, зберігання та транспортування різного виду продукції. Сфера їх призначення надзвичайно широка.

 

Українська компанія УкрПак задовольняє попит споживачів поліетиленової упаковки, випускаючи на власному виробництві якісні поліетиленові пакети оптом.

 

Поліетиленовий пакет і покупка товарів

 

поліетиленовий пакет Більшість людей практично не звертають увагу на те, скільки пакетів вони використовують протягом дня. Збільшення кількості поліетиленових виробів пов’язано із високим рівнем споживчої культури. Люди хочуть купувати гарно упакований товар. Поліетиленові пакети сприймають як щось невід’ємне від самої покупки.

 

На велику кількість пакетів наносять певні позначки, які дозволяють  ідентифікувати продукцію з фірмою виробником.  У зв’язку з цим спеціалісти з маркетингу звернули увагу на те, як же поліетиленовий пакет з фірмовим логотипом впливає на рішення людини здійснити покупку. Виявляється, покупці схильні надавати перевагу упакованим товарам, тому що це на їх думку більш гігієнічно, до того ж, люди більш здатні довіряти компанії, яка піклується про клієнтів навіть таким простим чином.

 

Поліетиленовий пакет від УкрПак

 

Виготовлення поліетиленових пакетів – головний напрямок діяльності компанії УкрПак. Ми виготовляємо пакети майка, пакети банан з вирубною ручкою, пакети для фасування товарів та інші види поліетиленової продукції.

 

Перевагою поліетиленових пакетів є те, що окрім привабливого зовнішнього вигляду, вони чудово захищають товар від вологи, пилу, будь-якого забруднення. Покупцям подобається, що упакований товар менше контактує з навколишнім середовищем, а також те, що прозора упаковка дозволяє візуально оцінити його якість.

 

Поліетиленовий пакет – дуже універсальний виріб, який можна використати для пакування будь-якого виду продукції. Це може бути харчові товари, продукція хімічної промисловості, предмети побутового вжитку. Особливостями пакетів із поліетилену є те, що вони є хімічно нейтральними, тобто вони не вступають в реакцію з тією продукцією, яка в них запакована.

 

Деякі люди досі побоюються зберігати харчові продукти у поліетиленових пакетах, вважаючи, що вони нібито погано впливають на їх властивості. Такі побоювання не більше ніж міф: пакети, які придатні  для використання з харчовими продуктами, проходять усі необхідні перевірки та повністю відповідають санітарним стандартам. Таким чином, пакет з поліетилену не виділяє шкідливих речовин та не шкодить їжі, яка в ньому упакована.

 

замовити поліетиленовий пакетСпоживачі на сьогоднішній день набагато розбірливіше підходять до якості упаковки. Тепер вони хочуть бути переконаними, що використовують безпечний виріб, який до того ж повинен мати привабливий вигляд. Саме тому підприємці прагнуть додатково нанести  на пакет фірмовий логотип для того щоб  зробити його як можна більш цікавим для кінцевого покупця, а також збільшити прибутки фірми за рахунок впізнаваності свого бренду.

 

Замовити поліетиленовий пакет

 

Компанія УкрПак пропонує своїм клієнтам якісні поліетиленові пакети за привабливими цінами. Власне виробництво дозволяє виготовляти будь-які тиражі продукції. Для того щоб зробити замовлення зверніться до наших менеджерів. Вони також допоможуть визначитись з типом поліетиленового пакету, його розміром. Компанія УкрПак завжди готова допомогти своїм клієнтам.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022