+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з флексодруком оптом на замовлення

Будь-який товар, до якої б категорії він не належав, потребує красивою подачі. До найбільш доступною і ефективною реклами відносять поліетиленові пакети з флексодруком. Ми пропонуємо вам якісно виконане нанесення друку на плівку. Будучи великим виробником полімерних виробів, ми випускаємо фірмову упаковку різного забарвлення, дизайну і розмірів.

 

Флексодрук на пакетах

 

флексодрук на пакетах Одним з двох найпоширеніших методів нанесення зображення на поліетиленових пакетів є флексодрук. На відміну від шовкотрафаретного друку, виготовлення пакетів, для яких представляється доцільним робити на невеликі тиражі (до 1000 шт), флексографічний друк на пакетах економічно обґрунтовано при великих тиражах пактів (для великих і середніх розмірів від 5000 шт, для маленьких - від 10 000-20 000 шт.).

 

Флексографічний друк  - являє собою прямий високий ротаційний друк рідкими фарбами, що швидко сохнуть, з використанням еластичних друкарських форм, які можуть бути встановлені на формних циліндрах з різною довжиною окружності.

 

Всю фірмову упаковку можна розділити на 3 види (за матеріалом з якого вони виготовляються): ПВТ, ПНТ, ПСТ (різновиди поліетилену, що відрізняються щільністю). На усіх цих видах пакетів представляється можливим зробити флексодрук, який виконується на одній або двох сторонах пакетів. Залежно від кількості кольорів, що наноситься на плівки, застосовується відповідна флексомашина, що найбільш доцільно використати для виконання замовлення. Термін виготовлення пакетів з нанесенням друку становить 15- 30 робочих днів залежно від об’єму замовлення і ступеня завантаження устаткування на момент виготовлення фірмової продукції. Строки робіт узгоджуються заздалегідь та дотримуються на нашому виробництві.

 

Купити пакети з флексодруком оптом

 

купити пакети з флексодруком оптом До переліку основних послуг, що надаються компанією «Укрпак», ви також можете замовити друк на пакетах або плівці методом флексодруку (флексографія). На сьогоднішній день цей метод можна назвати одним з найбільш популярних і затребуваних способів нанесення логотипів і зображень, представлених замовником, на поліетиленові вироби накладом більше 5000 екз. Незважаючи на те, що флексографія є однією з різновидів високого друку з використанням спиртових і водних фарб, її виділяє наступна особливість. Друкована основа являє собою еластичний (полімерний) матеріал, який клеїться на друкованих валах з різною довжиною кола за допомогою монтажної стрічки. За допомогою растрированого валика на полімерну друковану форму наноситься фарба.

 

Флексодрук на пакетах знаходить широке застосування завдяки своїм перевагам, а саме високого рівня продуктивності, простоті технологій, відмінній якості відбитків при невисоких витратах і низької витраті матеріалу на приладження тиражу. Рівень якості, який забезпечують наше обладнання і технології, забезпечує виготовлення фірмової поліетиленової упаковки, що відповідає найсучаснішим вимогам, санітарним нормам і галузевим стандартом. Устаткування, яке ми використовуємо для виробництва і друку поліетиленових пакетів, дозволяє випускати різноманітні вироби, найбільш популярні з яких є кульки типу «майка» або «банан».

 

Замовляючи пакети з друком логотипу на флексомашинах, ви гарантовано отримаєте високоякісний продукт, виготовлений у фабричних умовах з відповідним дотриманням технологічних умов і контролем якості. Флексографічний спосіб дає можливість надати упаковці презентабельний вигляд, завдяки чому упакований товар стає більш конкурентоспроможним.

 

Якщо ви замовити на нашому виробництві пакети з флексодруком оптом, ми зможемо забезпечити високу якість виробів та найбільш привабливу ціну.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022