+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Луцьк – поліетиленові пакети майка, банан

Поліетиленова продукція вважається товаром із категорії продукції найбільш масового вжитку. І дійсно, спектр поширення і експлуатації поліетиленових пакетів сьогодні, зокрема і в Луцьку, абсолютний: від кожної окремої людини до цілих галузей місцевої економіки. До того ж, за останні роки попит на поліетиленові пакети, у зв’язку з туристичним розвитком міста, лише зростає.

 

Виробництво поліетиленових пакетів у Луцьку

 

поліетиленові пакети ЛуцькВиробнича компанія УкрПак займається виготовленням поліетиленової продукції та її реалізації по всій Україні. На сьогоднішній день більше всього замовлень з міста Луцьк надходить на виготовлення поліетиленових пакетів типу майка та банан.

 

На поліетиленові пакети майки луцькі замовлення до нашого підприємства надходять, перш за все, від великих мереж супермаркетів, магазинів, оптових баз, промислових компаній. З поміж усіх типів поліетиленових пакетів, що мають ручки, пакети майка справедливо вважаються найдоступнішими за ціною. За рахунок своєї практичності ці пакети отримали однакову популярність серед продавців та покупців. Вироблені на УкрПак пакети майка вирізняються високою якістю та низькою вартістю. У цих пакетів висока міцність, велика вантажопідйомність, місткість та зручність у використанні.

 

На поліетиленові пакети банан до нашої фірми замовлення надходять від луцьких магазинів одягу і взуття, коштовної біжутерії, аптек та ін. Назва типу «банан» пояснюється спеціальними прорізами ручок, що за своєю формою нагадують цей фрукт. Варто сказати, що цей тип пакетів за своїми експлуатаційними характеристиками поступається пакетам майка: вони не такі місткі і практичні та швидше зношуються. Проте, ці пакети мають презентаційний вигляд і надають товару, упакованому в такий пакет, певної виключності та ексклюзивності. Підприємство УкрПак виробляє ці пакети з укріпленими та неукріпленими ручками.

 

Водночас, хочемо акцентувати увагу на тому, що крім цього, дуже багато замовлень від луцьких підприємств надходить на виробництво поліетиленової плівки та спеціальних поліетиленових упаковок.

 

Розміщення реклами на пакетах у Луцьку

 

пакети банан ЛуцькБільшість замовлень від наших місцевих клієнтів поступають на виготовлення не лише пакетів, а й розміщення на них рекламної інформації. Оскільки на сьогодні інформація на пакетах є однією з найуспішніших форм реклами, попит на цю послугу постійно зростає. Для нанесення необхідних логотипів та зображень ми використовуємо метод флексодруку. Існує безліч методів нанесення малюнків на поліетилен, проте найуспішнішим є саме цей. Він полягає у швидкому та точному нанесенні зображення з тоновою палітрою до восьми кольорів фарбою, що вироблена на водній та спиртовій основі. До того ж, це найдешевший метод виконання зображень, а також він є нешкідливим.

 

Підприємство УкрПак більше всього зображень наносить на поліетиленові пакети майки, що пов’язано з їх характеристикою, описаною вище.

 

На нашому виробництві ми використовуємо нове устаткування та обладнання, а фахівці-спеціалісти слідкують за процесом виробництва поліетиленових пакетів та друку інформації на них. Все це забезпечує високу якість нашої продукції, її надійність та досконалість.

 

Якщо Ви бажаєте дізнатись про щось більше або зробити замовлення на виготовлення нашої продукції та друку реклами на ній, Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами, відповідальними за луцький регіон, які з радістю проконсультують Вас та оформлять замовлення.

 

Контактні телефони для замовлення пакетів майка і банан у м. Луцьк - +38 (095)-556-72-72 MTC, +38 (096)-556-72-72 КС, +38 (063)-556-72-72 Lifecell.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022