+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Замовити пакети банан в місто Стрий, з друком логотипу, краща ціна

Пакети банан Стрий

 

Найбільш вигідні умови в місті Стрий для замовлення пакетів банан з друком логотипу надає компанія «УкрПак» - провідний вітчизняний виробник. У нас найкращі умови у Львівській області з виготовлення брендованої продукції, яка буде мати необхідні для вас розміри і на ній буде видрукуваний ваш логотип. Роблячи оптові закупівлі у нас, ви отримаєте суттєву вигоду.

 

УкрПак виготовляє пакети банан в широкому асортименті. Ми обслуговуємо заявки клієнтів в регіонах по всій Україні і поставляємо якісні поліетиленові пакети за найкращою ціною прямо з виробництва, минаючи посередників.

 

Пакети банан в місто Стрий замовляють супермаркети, фірмові магазини, бутіки, приватні підприємці. Ми є національним виробником, здійснюючи поставки продукції за оптовими цінами прямо з виробництва. Максимально вигідною ваша закупівля вийде, якщо ви замовте на нашому виробництві пакети банан з логотипом великим оптом.

 

Наші кульки випускаються з первинного поліетилену, для друку використовується метод флексографії. Ви можете бути впевненими в якості продукції, що закуповується у нас, оскільки вона випускається в фабричних умовах. За рахунок більш сучасного обладнання собівартість наших поліетиленових кульків і відпускні ціни нижчі, ніж у конкурентів.

 

Щоб замовити пакети банан в Стрий, скористайтеся будь-яким з наших контактів: ☎ 096-556-72-72, 095-556-72-72, 063-556-72-72. Наші фахівці з відділу продажів і виробництва узгодять з вами всі питання, швидко прорахують замовлення. Технічне завдання на випуск поліетиленових кульків з індивідуальними параметрами скидайте нам на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. : ми оперативно зв'яжемося з вами, щоб якомога раніше запустити ваше замовлення в виробництво.

 

Ви можете купити пакети банан під замовлення з нанесенням логотипу. Вироби можуть мати індивідуальні параметри. Мінімальний обсяг замовлення уточнюйте у відділі продажів. Приймаємо різні форми оплати. Співпраця з нами для вас буде вигідною: у нас найкраща ціна на пакети банан в місті Стрий.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022