+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети оптом Київ

Пакети з поліетилену набули значної популярності в різних сферах сучасного суспільства. Пояснити такий успіх цих виробів нескладно - вони забезпечують комплекс переваг і високих споживчих властивостей. Поліетиленові кульки стали невід'ємним аксесуаром в торгівлі, сфері громадського харчування та інших галузях.

 

Для оптових покупців пакетів в Києві рекомендуємо уважно і відповідально поставитися до вибору підходящого виробника. Для вибору ідеального варіанту варто враховувати якість сировини на підприємстві. Слід поцікавитися відповідністю матеріалу чинним санітарно-гігієнічним вимогам і міжнародним нормам. У своїй роботі ми готові гарантувати професіоналізм фахівців, провідне якість сировини, сучасне обладнання та індивідуальний підхід до кожного проекту.

 

Види поліетиленових пакетів в Києві

 

поліетиленові пакети оптом На даний момент на ринку поліетиленових пакетів представлений величезний вибір найменувань цієї пакувальної продукції. Всі представлені найменування відрізняються ступенем міцності, можливістю нанесення малюнка і видом ручки.

 

Мабуть, найпоширенішим видом пакетів для споживачів в Києві є фасувальні кульки. Обумовлено це, перш за все тим, що даний вид упаковки активно використовується як в домашньому застосуванні, так і на підприємствах з найрізноманітнішими сферами діяльності. Даний вид пакетів не відрізняється особливою міцністю, однак ідеально підходить як для упаковки продуктів, так і для фасування дрібних, але не важких предметів.

 

Другим за популярністю типом поліетиленових пакетів в Києві є «майка», які отримали свою назву завдяки зовнішній схожості з однойменною видом верхнього одягу. Пакет-майка поєднує в собі такі якості як: місткість, надійність і достатню зручність у використанні за рахунок наявності ручок. Тому такі види упаковки особливо актуальні для застосування в продуктових магазинах.

 

виробництво поліетиленових пакетів Випуск і продаж поліетиленових пакетів майка з друком є одним з основних напрямків діяльності підприємства, оскільки цей продукт економ-класу особливо затребуваний на ринку. До переваг виробів відносять:

 

- підвищену міцність;

 

- повна відсутність деформації розтягування;

 

- дешевизну.

 

Дані поліетиленові пакети захищають товар від вологості і забруднення. При необхідності вони забезпечують повну герметичність упаковки. Через прозору поліетиленову плівку можна добре розгледіти колір і особливості товару. На упаковку наноситься вся необхідна інформація про компанію.

 

Ще один вид оформлення покупок і зберігання речей в Києві - це пакети з петлевою ручкою. Особливістю даного виду пакетів є його презентабельний зовнішній вигляд. Це досягається як за рахунок наявності ручки, яка приєднується до основи окремо, так і за рахунок його щільності та можливості нанесення повнокольорового малюнка на поверхню, що майже не мнеться. Представлені найменування з петлевою ручкою відрізняються високою надійністю, що дозволяє переносити в них досить важкі предмети. На нашому сайті представлений великий асортимент даного виду упаковки, якщо вам необхідний певний його вид, ви зможете купити пакет в наявності по найприйнятнішою ціною.

 

Найбільшого поширення в торгових центрах і фірмових магазинах одягу в Києві отримали пакети банан з вирубною ручкою. Вони мають прямокутну форму і вирубні отвір з ущільненої ручкою. Перевагами є зручність в експлуатації, порівняно невисока вартість і можливість нанесення яскравого малюнка, що особливо актуально для фірмових магазинів. Крім того, на нашому сайті ви зможете вибрати необхідний розмір упаковки, ознайомитися з характеристиками і купити пакети.

 

Представлений асортимент відображає найбільш затребувані групи серійної продукції. Можливості УкрПак не обмежені каталогом. У нас можна купити поліетиленові пакети індивідуальних розмірів і забарвлення.

 

Київ - місто, що звик до зручностей, подбайте і ви про комфорт ваших покупців, забезпечивши їх зручною і красиво оформленої продукцією.

 

УкрПак - поліетиленові пакети оптом для клієнтів в Києві

 

поліетиленові пакети оптом Київ Індивідуальний підхід, професійна команда і зниження виробничих витрат дозволили нам добитися випуску пакетів оптом за нормальною ціною, без переплат.

 

Постійне зростання продуктивності дозволяє нам підтримувати стабільний рівень цін, запобігаючи їх зростання. Продукція відповідає сучасним ринковим тенденціям, а завдяки технічній оснащеності ми здатні задовольнити будь-які потреби замовників в Києві.

 

Ми пропонуємо купити оптом стандартні поліетиленові пакети і замовні вироби з флексодруком. Ми завжди готові піти назустріч клієнту і виконати замовлення у відповідності з усіма побажаннями.

 

Якщо вам потрібні різноманітні поліетиленові пакети оптом в Києві, оптимальним рішенням є замовлення їх на фірмі УкрПак за ціною від виробника.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022