+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Фабричні пакети з логотипом - ефективна і доступна реклама

Багато представників бізнесу, політичні партії і приватні особи прагнуть зробити себе популярними. Але вони часто звертаються за допомогою в рекламні агентства, до дорогих піар-фахівцям. Такі послуги вимагають значних коштів, які є далеко не у кожної комерційної фірми або політичної організації. Тому необхідно шукати більш ефективних рішень – найбільш доступне ми пропонуємо до вашої уваги у цьому матеріалі.

 

Замовити пакети з логотипом - хороша ідея для тих, хто хоче швидко і без особливих витрат прорекламувати себе. Повною мірою реалізувати її допоможе наш сучасне виробництво повного циклу, яке спеціалізується на випуску цієї продукції для українських споживачів. Ми маємо в своєму розпорядженні достатні виробничі потужності, щоб обслужити ваші потреби.

 

Перевага фабричних пакетів з логотипом

 

фабричні пакети з логотипом Даний вид пакувальних виробів є ефективним рекламним носієм. Ця продукція розкриває можливості для ефективної реклами великих фірм, маленьких магазинів, комерційних і політичних брендів. До її переваг слід віднести:

 

простоту використання;

 

високу результативність: значне збільшення продажів і поповнення числа покупців - факти, які говорять самі за себе;

 

мінімальні витрати: помірна вартість дозволяє назвати цей маркетинговий хід найдоступнішим;

 

тривалий рекламний ефект: упаковку з вашою символікою можна використовувати тривалий час і для різних цілей. Так, наприклад, більшість споживачів віддає перевагу їм для переноски або зберігання різноманітних речей. При будь-якому транспортуванні ваша реклама буде демонструватися не лише власнику пакета, але і всім оточуючим.

 

Замовити пакети найвигідніше в нашій компанії, це обумовлено наявністю важливих достоїнств фабричної упаковки, виробленої оптом, в порівнянні з аналогічними виробами від кустарних виробників. Упаковка з унікальною символікою від «УкрПак» має низку відмінних рис:

 

стабільна якість;

 

низька оптова ціна;

 

зносостійкість;

 

стійкість до старіння, пошкоджень і псування;

 

м'якість і гладкість;

 

зручність у використанні;

 

міцність;

 

повна герметичність;

 

безпека і екологічністю.

 

Якщо ви хочете донести інформацію про конкретний товар або бренд до великого числа споживачів, то замовити пакети з логотипом буде вірним рішенням. Завдяки цьому потенційні клієнти стануть розпізнавати ваш бренд і відрізняти його конкурентні якості.

 

Замовити пакети з логотипом оптом за низькою ціною на фабриці УкрПак

 

пакети з логотипом Наша фабрика вже довгі роки є одним з лідерів на ринку України. Ми виготовляємо замовну пакувальну продукцію на сучасному обладнанні, що робить її надійною і довговічною.

 

Якщо замовити пакети з логотипом на нашому підприємстві, то можна заощадити масу часу і сил. При цьому результати перевершать усі сподівання. Вигод від співпраці з нами дуже багато. До них відносяться:

 

висока якість виробів;

 

низька оптова ціна;

 

швидкий термін виготовлення;

 

суворе дотримання технологій виробництва;

 

індивідуальний підхід до кожного з вас;

 

детальна консультація і допомога нашого менеджера;

 

доставка по низькій ціні в будь-який регіон країни.

 

Ми можемо випустити для вас різні варіанти фірмових пакувальних виробів. Вивчити весь асортимент і властивості товару можна на нашому сайті в розділі «Каталог». Залишити заявку ви зможете як в телефонному режимі, так і по електронній пошті. Можете в повній мірі розраховувати на допомогу наших кваліфікованих менеджерів і фахівців на виробництві.

 

Зробіть свій бренд більш привабливим разом з провідною українською фабрикою пакетів - «УкрПак».

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022