+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Стрейч плівка - міцний і економічний матеріал для упаковки

Як тільки у світ пакувальних матеріалів прийшла стрейч плівка, вона міцно зайняла лідируючі позиції. Найтонша стрейч плівка надає бар'єрну функцію, оберігаючи товари від пилу, бруду, надлишку вологи, перепаду температур, УФ випромінювання.

 

Відповідно до обсягів і умов проведення упаковки вашого товару ми забезпечимо вас стрейч плівкою, оптимальної за ціною, належної якості. Пропонуючи цю пакувальну плівку, ми створюємо оптимальні умови для зберігання вашої продукції.

 

Стрейч плівка - ідеальний пакувальний матеріал для різних видів товарів

 

стрейч плівка З огляду на надзвичайно важливі якості стрейч плівки можна виконувати комплектацію товарів промислового або споживчого призначення, при цьому не обтяжуючи вагу і контролюючи якість вмісту упаковки. Ця плівка стійка до механічних факторів: прокол, прогин, вібрація, удар.

 

Товаровиробнику і продавцеві товару будь-якої категорії вельми важливо знати про його стан на момент проведення вантажно-розвантажувальних, складських робіт при прийманні, відвантаженні, зберіганні. Візуальний контроль виготовленої або закупленої продукції можливий завдяки цьому унікальному полімерному матеріалу. Ми виготовляємо його з лінійного поліетилену низької щільності (LLDPE).

 

Завдяки властивості розтягуватися в прямому і в зворотному напрямку відбувається щільна фіксація стрейч плівкою товару при пакетування. Крім того, це дозволяє значно економити на видатковому матеріалі. До того ж, невелика ціна при високих споживчих характеристиках, дозволяє закуповувати такого роду засоби упаковки як великим, так і малим компаніям, чия діяльність безпосередньо пов'язана з необхідністю укомплектування товарів.

 

Замовити економічний матеріал для упаковки

 

матеріал для упаковки Нашими споживачами є мережі оптово-роздрібної та спеціалізованої торгівлі, підприємства соціально-побутового обслуговування, поліграфії, транспортні, логістичні, клінінгові компанії, фірми з виготовлення різного типу меблів, одягу, мережі швидкого харчування. Це наші постійні замовники стрейч плівки, яка відрізняється міцністю і стійкістю.

 

Ми підготували нашим покупцям пакувальні матеріали для обгортання товарів різного асортименту. Для товаровиробників в різних сферах економіки і сфери інфраструктури у нас вигідні пропозиції на закупівлю в роздрібному і оптовому варіанті цих витратних коштів. Її використання дозволяє виконувати упаковку і зберегти продукцію на всьому шляху її проходження до споживача.

 

Для упаковки і укрупнення товарних пакетів в виробничих масштабах радимо застосувати палетну плівку. Вона тонка, але досить міцна, еластична, але в той же час і стійка до інсоляції сонця, перепаду температур, вологи. Ця стрейч плівка відмінно захистить від негоди і небажаних факторів при зберіганні і транспортуванні. Безсумнівна актуальність для всіх груп непродовольчих товарів, які повинні бути доставлені на склади і в торгові точки у відповідності з усіма критеріями якості, що пред'являються клієнтом.

 

Наші менеджери, з'ясувавши ваші потреби, порадять оптимальну номенклатуру товару. Ви зможете отримати вичерпну інформацію, дізнаєтеся про варіанти їх підбору за ступенем міцності, розтягування, жорсткості, товщини, прозорості, змісту вторинної і первинної сировини.

 

Придбати стретч плівку можна в будь-якій кількості, подавши заявку по телефону або e-поштою. Ми оперативно реагуємо і в намічені терміни виконуємо замовлення наших роздрібних і оптових клієнтів. Поставляємо продукцію по всіх регіонах країни. Можливі варіанти доставки і оплати купленого товару узгоджуються з консультантом компанії. Більш детальну інформацію про стрейч плівку можна отримати тут.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022