+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети для паливних брикетів і пелет з доставкою по Україні

Паливні брикети і пелети виготовляються з відходів деревини на пилорамах. До таких відходів відносять спресовані тирса, стружки, тріски, гранули та інші органічні матеріали, призначені для твердопаливних котлів. Для того щоб виключити механічні (і інші) пошкодження продукції, паливний матеріал упаковують в спеціальні пакети, що випускаються спеціально для їх зберігання і транспортування.

 

Поліетиленові пакети - найбільш популярна упаковка для пелет і паливних брикетів в Україні і в багатьох країнах Європи. При цьому кожен день вона набирає все більшої популярності і активно використовується в різних сферах. Самі по собі паливні брикети є одним з альтернативних видів палива. Їх купують для опалення приватних будинків та інших видів споруд, а також для розпалювання мангалів, камінів і т.д. Компанії, що займаються виробництвом і продажем паливних брикетів, все частіше замислюються про необхідність спеціальної упаковки свого товару, яка б відрізнялася щільністю і високою якістю.

 

Особливості пакетів для пелет і паливних брикетів

 

пакети для пелет Пакети для пелет мають безліч переваг. В першу чергу, дана упаковка дозволяє зберегти всі зовнішні і функціональні властивості паливних брикетів, а також захистити їх від впливу вологи. Залежно від потреб клієнта і особливостей транспортування паливних брикетів, упаковка може бути одношарова або багатошарова.

 

Як правило, мішки для пелет використовуються в Україні для зберігання і перевезень брикетів з тирси, стружки деревини і різних видів сипучих матеріалів. В результаті значно спрощуються процеси навантаження і розвантаження брикетів, так як їх зручно брати в руки, не боячись пошкодити, вони не розсипаються і не деформуються.

 

Пакети для пелет відрізняються еластичністю, вони не бояться впливу низьких і високих температур і надійно забезпечують повне збереження продукції. Крім того, даний вид упаковки може протистояти різним зовнішнім механічним впливам протягом тривалого періоду часу. Коштують такі мішки недорого, тому купувати їх вигідно.

 

На пакувальну продукцію ми можемо нанести необхідне зображення (логотип, контакти, технічна інформація). Переваги поліетиленової упаковки для пелет:

 

1) найбільш вигідний за ціною вид упаковки;

 

2) надійність упаковки, здатність витримати значну вагу.

 

Замовити пакети для паливних брикетів і пелет в Україні

 

замовити пакети для пелет УкрПак виготовить високоякісну упаковку для пелет з урахуванням побажань замовника, що дозволить виділити вашу продукцію серед інших виробників. Ми виготовляємо тільки перевірену часом і постійними клієнтами міцну поліетиленову упаковку. Наші фахівці допоможуть вибрати відповідний розмір пакувального матеріалу.

 

Пакети для паливних брикетів, виготовлені на нашому підприємстві, мають високу міцність і забезпечують захист при транспортуванні від механічного впливу, при зберіганні на складах від зовнішнього впливу і підвищеної вологості. До зовнішніх впливів відносяться УФ-промені, вітер, опади. Пакети для брикетів купують не тільки для зручного транспортування, але і для попередження контакту з хімічно активними речовинами.

 

Виробництво пакетів для брикетів організовано з урахуванням специфічних особливостей специфіки кожного виду продукції. Щільність упаковки може бути різною, залежно від ваги та розміру комплектації.

 

Зручні пакети для брикетів виготовляються на нашому виробничому підприємстві. Ми гарантуємо відмінну якість продукції, що випускається у нас, і тривалий термін її використання.

 

Купити мішки для пелет ви зможете в Україні в необхідній вам кількості за доступною ціною. Пакети для паливних брикетів виготовляються в обумовлені терміни. Вкажіть необхідні розміри пакетів в заявці, яку можна надіслати нам на пошту, або узгодьте замовлення по телефону з нашими менеджерами. Якщо у вас є спеціальні побажання щодо виробництва та поставки пакетів для паливних брикетів, вкажіть це заздалегідь.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022