+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Бічні фальци і донні складки в пакетах

Фальці - це бічні складки різної глибини, які збільшують місце для вмісту продукції всередині пакету. Зустрічаються на пакетах ПНТ типу «майка». Також використовуються при виготовленні упаковки з вирубний ручкою. Складають 1/2 від ширини. Пакети з бічними фальцами і плоским дном зручні в застосуванні.

 

Плоске дно дозволяє зберігати упаковку в вертикальному положенні і зберігати товарну форму продуктів.

 

Особливості бічних фальців і донних складок в пакетах

 

бічні фальці в пакетах Нижня складка розташовується внизу упаковки, бічні - по сторонам упаковки. Ефективність зберігання наповнені пакети з фальцами займають менше простору, ніж упаковка з донною складкою. Шви пакети з бічними складками мають один шов, що проходить через всю ширину і через дно.

 

Пакети з фальцами застосовуються в наступних сферах:

 

продуктові магазини, супермаркети (для перенесення продуктів харчування);

 

будівництво (фасування цегли, цементу, сухих будівельних сумішей та інших будматеріалів);

 

пакети майка з фальцами подарункова упаковка - розфасовка сухого корму для тварин, сипучої продукції (крупи, панірувальні сухарі, кондитерські вироби та випічка, сухофрукти, насіння, горіхи та інші товари).

 

Донна складка - поглиблення в нижній частині пакета. Наприклад, стандартна глибина становить +4 см. У розвороті донна складка - 8 см, так як пакет складний навпіл. Розмір донної складки вибирається за бажанням замовника. Застосовується при виготовленні тари з вирубною ручкою, ПВТ, ПСД, ПНТ пакетів.

 

До використання під час зберігання упаковка має плоску форму, займає мало місця, зручна для розміщення на прилавку при обмеженому робочому просторі. Підходять для зручного транспортування об'ємних речей.

 

Популярні пакети ПВТ з донною складкою

 

З плівки ПВТ, як правило, виготовляються пакети з вирубними і петльовими ручками. Пакети ПВТ з донною складкою дозволяють вміщати в себе товари об'ємного типу. Вони зручні у використанні.

 

пакети з донною складкою Такий варіант фірмових пакетів ідеально підходить для упаковки:

 

взуття;

 

техніки;

 

дитячих іграшок;

 

кормів для тварин;

 

будівельних матеріалів;

 

предметів інтер'єру і т.д.

 

Особливості збирання дозволяють зробити пакети з бічними фальцами максимально широкими, що дозволяє без проблем помістити в нього навіть більшу покупку, цілком. Вони будуть повністю занурені в пакет і не буде заламувати, а значить, збереже свій вигляд до місця призначення. Правильно підібраний вид і товщина поліетиленового пакета для друку логотипу вирішить питання додаткового зміцнення ручки.

 

Магазини та великі мережеві супермаркети використовують саме такі пакети для реалізації клієнтам з вже нанесеною фірмовою символікою. Пакети з бічними фальцами є відмінним варіантом упаковки для парфумерії та косметичних товарів.

 

Донна і бічні складки розрізняються місцем розташування. Нижня складка знаходиться внизу упаковки, бічні - по сторонам упаковки. Пакети з бічними складками мають один шов, що проходить через всю ширину і через дно. Пакети з донною складкою - це фасувальні пакети, застосовуються при розфасовці кондитерських виробів - цукерок, печива і т.д. Також підходять для упаковки косметики, одягу, постільної білизни, сувенірів, харчових добавок, сумішей і багато чого іншого.

 

Ми виготовляємо пакети з бічними фальцами і вирубною ручкою з усіх можливих видів поліетилену, друк на пакети наноситься тільки методом флексографії. Якщо специфіка Вашого товару така що потрібна велика, містка упаковка або ви шукайте нові форми фірмових пакетів обов'язкового зверніть свою увагу на цей варіант.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022